Ana SayfaSkip Navigation Links > Ticari Kartlar > Maximum TEMA Kart

Maximum TEMA Kart

Maximum TEMA Business kart şirketinize ait mal ve hizmet alımları da dahil şirketinize ait tüm satın alma işlemlerinizi gerçekleştirirken, aynı zamanda TEMA Vakfı’nın doğal varlıklarımızın ve topraklarımızın korunması için verdiği mücadeleye katkıda bulunmanızı sağlayan Maximum özellikli bir ticari kredi kartıdır.

 

Maximum TEMA Business kartınız ile yapacağınız her alışverişiniz üzerinden Bankamız tarafından  Tema Vakfı’na katkıda bulunulmakta,  böylece, siz Maximum Dünyası’nın avantaj ve fırsatlarından hiçbir fedakarlıkta bulunmadan yararlanırken Tema Vakfı’nı da destekleyebileceksiniz.

• Dünya çapında Visa ve Mastercard logosu taşıyan tüm noktalarda ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.
• Türkiye çapında 300.000’i aşkın Maximum üye işyerinden yaptığınız alışverişlerden MaxiPuan kazanabilir ve kazandığınız puanları Maximum üye işyerlerinde kullanarak, Maximum dünyasının puan, taksit ve indirim avantajlarının tamamından yararlanabilirsiniz.
• Maximum TEMA Business kartınız ile gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerden maliyeti Bankamızca karşılanacak şekilde TEMA Vakfı’na katkı sağlayabilirsiniz.
• Bireysel kredi kartlarının taksit yapamadığı akaryakıt, gıda, ofis malzemeleri, cep telefonu harcamaları da dahil olmak üzere tüm sektörlerdeki ticari harcamalarınızı anlaşmalı Maximum üye işyerlerinde 9 aya varan taksit avantajıyla gerçekleştirebilirsiniz.
• Kartlarınıza belirli sektörlerde veya üye işyerinde kullanılacak şekilde özel sektör limiti tanımlayabilirsiniz.
• Her ay sektörün önde gelen firmalarıyla düzenlenen kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.
• Her kartınızın puan kullanım yetkisi ayrı ayrı yönetilebilir, çalışanlarınızın kullanımına verdiğiniz bazı kartlarınızın puan kullanmasına izin vermezken, seçtiğiniz kartlarınızın biriktirilen tüm puanı kullanmasına izin verebilirsiniz.
• Her kartınız için farklı limitler belirleyebilir, kartlarınızın özellik ve yetkilerini farklılaştırabilirsiniz.
• Yurtdışında yaptığınız ticari harcamalarınızı o ülkeye ait para birimi cinsinden yapabilirsiniz. Harcamalarınız kartınıza TL olarak yansır ve borcunuzu TL olarak ödersiniz.
• Maximum TEMA Business kartınıza ilişkin bilgileri Ticari İnternet Şubemiz ve İşcep Ticari’den takip edebilir ve kredi kartı geri ödeme işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.
• Kaybolma ve Çalınma Sigortası, Sahte Kredi Kartı Düzenlenmesi Sigortası ve Alışveriş Sigortasından hiçbir ek ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. 

Hesap Özeti Ödeme Para Birimi TL
Son Ödeme Tarihi Aralığı 10 gün
Asgari Ödeme Oranı 20%
Kart Ücreti 115 TL
Alışveriş Faiz Oranı 2,25%
Gecikme Faiz Oranı 2,75%
Limit Aşım Faizi 2,25%
Taksitli Nakit Avans/Nakit Avans Faizi 2,25%
Taksitli Nakit Avans/Nakit Avans Ücreti İşlem tutarının %3,5'i+7,5 TL
Vadelendirme/Taksitlendirme/Erteleme Faiz Oranı 2,25%
Vadelendirme/Taksitlendirme/Erteleme Ücreti İşlem tutarının % 0,50'si+5 TL
​SGK Tahsilat Ücreti (BSMV Dahil) ​Asgari 1,50 TL olmak üzere işlem tutarının %2,00'si


* Yukarıda yer alan SGK tahsilat ücreti ve kart ücreti BSMV dahil tutar olup, diğer faiz oranları ve ücretlere BSMV ve KKDF hariç tutarlardır.  
**KKTC’de farklı faiz oranları ve ücretler uygulanmaktadır.
Maximum Business Kart’a Başvurun