Maximum Mobil’den kredi kartı başvurunuzu yapın, onaylanan kartınızı anında kullanmaya başlayın!

Maximum Mobil’den seçeceğiniz kredi kartına hemen başvurabilir, onaylanan kartınızı anında* kullanmaya başlayabilirsiniz.
Bankamız müşterisi olup olmamanız farketmeksizin eğer Maximum Mobil kullanıcısı iseniz uygulama üzerinden kolayca kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun durumunu anlık olarak uygulamamız üzerinden takip edebilir, kartınızın onaylanarak tahsis edilmesi halinde fiziken teslim almayı beklemeden internet alışverişlerinizde ve mobil ödemelerinizde dijital kartınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
Hatta kartınızı teslim almayı beklerken Maximum Mobil uygulamasından Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans kullanabilirsiniz.


*Uygulama Koşulları

• Kredi kartı başvurunuz T. İş Bankası A.Ş. tarafından değerlendirilerek uygun bulunması durumunda tahsis edilecektir.
• Kredi kartının değerlendirme ve tahsis süresi başvuru özelinde değişiklik gösterebilmektedir.
• Kredi kartı tahsisinin uygun bulunması durumunda kredi kartının teslim edilmeden anında kullanılmaya başlanılması T. İş Bankası A.Ş. tarafından belirlenen kurallara bağlı olup, her durumda kullanıcının Maximum Mobil uygulamasına sahip olması gerekmektedir. Kullanım tutarı T. İş Bankası A.Ş. tarafından bir üst limit ile sınırlandırılabilecektir.
• Tahsis edilen kredi kartını teslim almadan internet alışverişlerinde kullanabilmek için Maximum Mobil’den anında karta bağlı bir sanal kart üretmek gerekecektir. İnternet harcamaları sanal kart üzerinden gerçekleştirilecektir.
• Tahsis edilen kredi kartını teslim almadan mobil ödemelerde kullanabilmek için Maximum Mobil’de yer alan kart ayarlarından “Mobil Temassız İşlemler” seçeneğini seçerek aktif etmek gerekecektir. Mobil temassız işlemlerin aktifleştirilmesinin ardından kredi kartı mobil ödemelerde kullanılabilecektir.
• Mobil ödeme işlemleri yalnızca Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip NFC (Yakın Alan İletişimi) özelliğine sahip telefonlar ile yapılabilmektedir.
 

Maximum Mobil’den Anında Bankamatik Kartı Başvurusu!

Şimdi Vadesiz TL hesaplarınıza bağlı olarak Bankamatik Kartı başvuru işleminizi kolayca Maximum Mobil’den gerçekleştirebilir, Bankamatik Kartı’nızı Şubenizden teslim aldıktan sonra alışverişlerinizde kullanarak MaxiPuan kazanabilir, Maximum dünyası avantajlarından yararlanabilir, Maximum Mobil üzerinden işlemlerinizi izleyebilir ve mobil ödeme işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Maximum Mobil’den Anında MaxiPara Kart’a başvurun!


Bankamız müşterisi olmasanız bile Maximum Mobil’den MaxiPara Kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Uygulamadan başvuracağınız kartlar için; kartınızın fiziksel olarak basılmasını istemiyorsanız sadece dijital kart alarak da kullanabilir, dilerseniz kartınızın üzerinde isim bilgisi yer almadan da kart başvurusu yapabilirsiniz.


MaxiPara Kart’ınıza Maximum Mobil’i kullanarak hesabınızdan veya kredi kartınızdan para yatırılabilir ya da para yükleme talimatı verebilir; yurtiçi diğer banka ATM'lerini kullanarak bakiyenizi sorgulayabilir, para çekebilir ya da MaxiPara Kart’ınıza para yatırabilirsiniz.

Aynı zamanda diğer banka ATM’sinden MaxiPara Kart’ınızı kullanarak kredi kartı borcunuzu sorgulayabilir ya da kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.İşlem ücretleri için detaylı bilgi 


Bankamız müşterisi değilseniz (Bankamızda imzalanmış Bankacılık Hizmet Sözleşmeniz yoksa) kartınızla, Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından yayınlanmış olan 5 Sıra Numaralı Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği’nin “Ön Ödemeli Kartlara İlişkin İşlemler” başlığı altında yer alan ve aşağıda belirtilmiş olan düzenlemeler çerçevesinde işlem yapılabilecektir. Söz konusu düzenlemeye www.masak.gov.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.


• Aynı yıl içinde nakit çekim tutarı üçyüz TL’yi aşamaz,
• Toplam yüklü para tutarı yediyüzelli TL’yi aşamaz,
• Toplam yükleme limiti bir ay içinde yediyüzelli TL’yi ve her halükarda bakiyesi yediyüzelli TL’yi aşamaz.


Bu düzenlemelere tabi olmadan işlem yapabilmek için Bankamızla Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi imzalayarak aday müşteri kaydınızı gerçek müşteriye dönüştürmeniz ve yeni bir kart almanız gerekmektedir. 18 yaşından büyük iseniz; Müşteri olmak için size en yakın Şubemize gitmeniz ya da İşCep ve www.isbank.com.tr ’de yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulamasından başvuru yapmanız yeterli olacaktır. 18 yaşından küçük iseniz; 18 yaşınızı doldurmanız veya anne/babanızın Bankamız herhangi bir şubesine giderek adınıza hesap açtırması gerekmektedir.

 

 

 

Maximum Kart'a Başvurun