Maximum Mobil’den Anında Kredi Kartı!

Maximum Mobil’de Anında Kredi kartı başvurusu yapabilir, kartınızı hemen* kullanmaya başlayabilirsiniz! Maximum Mobil kullanıcı T.İş Bankası A.Ş. veya diğer banka müşterileri kolayca kredi kartı başvurusu yapabilmektedir. Mevcutta T.İş Bankası A.Ş. müşterisi iseniz kredi kartınız tahsis edildiğinde anında -kartınızın tarafınıza teslim edilmesini beklemeksizin- sanal alışverişlerde ve mobil temassız ödemelerde kullanabilirsiniz.

Maximum ve Maximiles kartlar özellikleri hakkında detaylı bilgi

Uygulama Koşulları

Kredi kartı başvurunuz T. İş Bankası A.Ş. tarafından değerlendirilerek uygun bulunması durumunda tahsis edilecektir.
Kredi kartının değerlendirme ve tahsis süresi başvuru özelinde değişiklik gösterebilmektedir.
Kredi kartı tahsisinin uygun bulunması durumunda kredi kartının teslim edilmeden anında kullanılmaya başlanılması T. İş Bankası A.Ş. tarafından belirlenen kurallara bağlı olup, her durumda kullanıcının Maximum Mobil uygulamasına sahip olması gerekmektedir. Kullanım tutarı T. İş Bankası A.Ş. tarafından bir üst limit ile sınırlandırılabilecektir.
Mobil ödeme işlemleri yalnızca Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip NFC (Yakın Alan İletişimi) özelliğine sahip telefonlar ile yapılabilmektedir.


 

Maximum Mobil’den Anında Bankamatik Kartı!

Şimdi Vadesiz TL hesaplarınıza bağlı olarak Bankamatik Kartı başvuru işleminizi kolayca Maximum Mobil’den gerçekleştirebilir, Bankamatik Kartı’nızı Şubenizden teslim aldıktan sonra Maximum Mobil üzerinden işlemlerinizi izleyebilir ve mobil temassız işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Maximum Kart'a Başvurun