Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart

Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart

Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart'ınızla Maximum üye kuruluşlarından taksitli alışveriş yapabilir, her ay farklı kampanyalarla ilave taksit seçeneklerinden faydalanabilir, biriken MaxiPuanlarınızı alışverişlerinizde nakit yerine kullanabilirsiniz. Siz Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart'ınızı kullandıkça kulübünüze katkı sağlıyorsunuz. 

Sarıyerli, Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart'ını kullandıkça hem kendi hem kulübü kazanıyor.

Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart’a özel indirim sunan işletmeler ve uygulanan indirim oranları* aşağıdaki şekildedir.

Sarıyer Market (Tüm Sarıyer Market şubeleri): %3
Merbalık Restoran: %5
Şuşoğlu Pastanesi: %10
Gündüzoğlu Baklavaları (Sadece Sarıyer şubesi): %10
Cengiz Çelikkaya Kuaför: %10
Canbakan Eczanesi: %3
Sarıyer Tıp Merkezi: %20**
Anzer Sofrası: %10
Bayındır Sağlık Grubu: Değişen oranlarda indirimler***
Saraylı Baklava & Börek: %10
Dentavita Sağlık Hiz.Ltd.Şti: %20
Moda Dress: %10
Pideban (Sadece Sarıyer Şubesi): %10
Ekol İletişim (Sarıyer): %5
Sarıyer Store: %10


İndirimler, ödemenin Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart'la yapılması koşuluyla işlem anında otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.

** Sadece ücretli muayenelerde geçerlidir.
*** İndirim, İçerenköy Bayındır Hastanesi ve Levent Bayındır Tıp Merkezi'nde geçerlidir. İndirim oranları alınan sağlık hizmetine göre değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için 444 77 74 numaralı Bayındır Sağlık Grubu Randevu ve Bilgi Hattının aranması gerekmektedir.

Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart'ın özellikleri:

1- Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart tüm Maximum Kart özelliklerine sahiptir.
2- Maximum Kart'a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart sahipleri de faydalanır.
3- Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart'ınız ile 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
4- Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart'ınızı yurt içinde ve yurt dışında* kullanabilirsiniz.

*Kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilir, ilgili döviz cinsinden hesap özeti borcunuzu son ödeme tarihine kadar söz konusu döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Buna ilaveten; yabancı para hesap özetlerinizdeki borç tutarının son ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda, borcunuz yabancı para olarak izlenmeyecek, ve Bankamız Gişe Döviz Satış kurundan TL’ye dönüştürülerek TL üzerinden izlenecektir.

Sarıyer Spor Kulübü Maximum Kart'a tüm şubelerimizden veya cep telefonunuz üzerinden SARIYER boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 4402'ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.*

*SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.

 

Maximum Kart'a Başvurun