Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > Maximum TEMA Kart

Maximum TEMA Kart

Maximum TEMA Kart aynı zamanda bir Maximum Gold Kart olup, Gold Kartlar için geçerli olan tüm ek hizmet ve ayrıcalıklar Maximum TEMA Kart sahiplerine de sunulmaktadır. 

Maximum TEMA Kart, Maximum dünyasının tüm fırsat ve ayrıcalıklarından faydalanmanızı sağlamaktadır.

Maximum TEMA Kart ile Türkiye çapında sayısı 500.000’i aşan Maximum üye işyerinde taksitli alışveriş yapabilir, ayrıca, alışverişlerinizden MaxiPuan kazanıp, biriktirdiğiniz MaxiPuan’larla Maximum üye işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.​

Maximum TEMA Kart, yurt içinde ve yurt dışında* Mastercard amblemini taşıyan tüm noktalarda geçerlidir. Üstelik yurt dışında yaptığınız alışverişlerinizden de MaxiPuan kazanabilirsiniz. Aynı zamanda Maximum TEMA Kart ile yapacağınız her alışveriş üzerinden İş Bankası kendi kaynaklarından sizin adınıza TEMA Vakfı’na katkıda bulunmaktadır. Böylece, siz Maximum Dünyası’nın avantaj ve fırsatlarından yararlanmaya devam ederken aynı zamanda yaptığınız alışverişler sayesinde TEMA Vakfı’nın doğa eğitimleri ve doğanın korunmasına yönelik farklı projelerini de destekleyebilirsiniz.

Ayrıca nakit ihtiyaçlarınızı da Maximum TEMA Kart’ınızla 7 gün / 24 saat karşılayabilirsiniz. Dilerseniz Maximum TEMA Kart’ınızla nakit avans çekebilir ya da taksitli nakit avans hizmetimizle nakit kullanımlarınızda geri ödemelerinizi 12 aya varan vadelerle ve eşit taksitler halinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Maximum TEMA Kart’ınız ile tüm Bankamatiklerden vadesiz hesabınıza ulaşabilir, Bankamatik Kartınızla yaptığınız para çekme, para yatırma ve daha birçok işlemi Maximum TEMA Kart’ınızla da yapabilirsiniz.

Maximum TEMA Kart’ınızın hesap özetlerini e-posta ile alarak kağıt israfına engel olabilirsiniz.

*Kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilir, ilgili döviz cinsinden hesap özeti borcunuzu son ödeme tarihine kadar söz konusu döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Buna ilaveten; yabancı para hesap özetlerinizdeki borç tutarının son ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda, borcunuz yabancı para olarak izlenmeyecek, ve Bankamız Gişe Döviz Satış kurundan TL’ye dönüştürülerek TL üzerinden izlenecektir. 

Hayatınızı maksimumda yaşatacak Maximum TEMA Kart’a sahip olmak için, **Maximum Mobil’den, İşCep’ten, İnternet Şubemizden, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden, Bankamatiklerimizden ya da en yakın Şubemizden başvurunuzu yapabilirsiniz. Dahası, başvurunuzu “TEMA” boşluk “TC Kimlik numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde)” yazıp 4402’ye kısa mesaj atarak da hemen iletebilirsiniz.***​

**Başvuru menüsüne Maximum Mobil uygulaması içerisinden sırasıyla; Kartlarım - İş Bankası Kartına Başvur - Kredi Kartı Başvuru adımlarını izleyerek ulaşabilir, kart görselinizi Maximum TEMA Kart görselleri içerisinden seçerek başvuruda bulunabilirsiniz. 

***SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz​ linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.

 
​​

Her Şey Bir Ağacı Korumakla Başlar

Dünyada her yıl ortalama 13 milyon hektar, yaklaşık İç Anadolu Bölgesi’nin yüz ölçümü kadar orman yok olmaktadır. Sadece Türkiye’de her yıl ortalama 743 milyon ton toprak geri dönülemez bir şekilde erozyonla kaybediliyor. Küresel ısınma, iklim değişikliği, erozyon ve çölleşmeyle mücadelede öncelikle var olan ormanların korunması ve yeni ağaçlandırmalar yapılması büyük önem taşıyor.​

İş Bankası olarak, Tarım ve Orman Bakanlığı ​ve TEMA Vakfı ile birlikte 81 İlde 81 Orman Projesi ile ülke topraklarımıza 2 milyon 205 bin fidan kazandırdık. Siz de alışverişlerinizi Maximum TEMA Kart ile yaparak,  hepimiz için doğaya sahip çıkan TEMA Vakfı’nın çalışmalarına destek olabilirsiniz.

TEMA Vakfı, yaşam üreten toprağa, her canlının yaşamak için ihtiyaç duyduğu suya, soluduğumuz oksijeni üreten milyonlarca canlının yuvası ormanlara, canlı ve cansız varlıklardan oluşan ekosistemlere sahip çıkan, koruyan gönüllü bir kuruluştur. Faaliyetleri ile doğal varlıkların korunması adına toplumsal duyarlılığı ve farkındalığı arttırmayı hedefler. Vakıf, çalışmalarını gönüllüleri ile duyarlı kurum ve kuruluşların destekleri ile yürütür. Maximum TEMA Kart, sizler gibi duyarlı kişilerin TEMA Vakfı’nı destekleyerek yaşama sahip çıkmalarına hizmet eden doğa dostu bir kredi kartıdır.

 “Maximum TEMA Kart”: Alışverişin En Doğal Hali!

Maximum TEMA Kart, yaptığınız her alışverişle TEMA Vakfı’nın topraklarımızın korunması için verdiği mücadeleye katkıda bulunmanızı sağlıyor. Ayrıca alışverişlerinizde Maximum Dünyası’nın tüm kampanyalarından ve ayrıcalıklarından faydalandırıyor. 

Doğal varlıklarımızın ve topraklarımızın korunmasına katkıda bulunurken, Maximum üye kuruluşlarından hem taksitli alışveriş yapabilir, hem de yapacağınız alışverişlerde MaxiPuan kazanabilirsiniz. Dahası, her ay yapılacak kampanyalardan faydalanarak ekstra MaxiPuan da kazanabilirsiniz. 

Alışverişleriniz Üzerinden İş Bankası TEMA Vakfına Katkı Sağlasın

Maximum TEMA Kart ile yapacağınız her alışveriş üzerinden İş Bankası TEMA Vakfı’na katkıda bulunacaktır. Böylece, siz Maximum Dünyası’nın avantaj ve fırsatlarından hiçbir fedakarlıkta bulunmadan yararlanmaya devam ederken TEMA Vakfı’nı da destekleyebileceksiniz.

Maximum TEMA Kart, Doğa Dostu Bio Çözünür Kart Plastiğinden Üretiliyor

Maximum TEMA Kart, doğa dostu Bio Çözünür kart plastiğinden üretilmektedir. Basılı malzemeler, FSC (Forest Stewardship Council) sertifikasına sahip üreticilerden temin edilen kâğıtlarla hazırlanıyor. Bu özellik, kağıt üretilirken kullanılan hammaddenin tamamen kontrol altında ve yasal yollarla, doğayı tahrip etmeden ve ekolojik hayata zarar vermeden elde edilmesini öngörüyor.


E-Ekstre Alın, Kağıt İsrafını Ortadan Kaldırın.

Maximum TEMA Kart’ın hesap özetlerini e-posta ile alın, kâğıt israfına engel olun!


 

 
Maximum Kart'a Başvurun