Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > Maximum Samsunspor Kart

Maximum Samsunspor Kart

​Samsunspor taraftarları, Maximum Samsunspor Kart sahibi olarak takımına destek oluyor. Siz de alışverişlerinizde Maximum Samsunspor Kart'ınızı kullanarak takımınıza destek olabilirsiniz.

• Maximum Samsunspor Kart tüm Maximum özelliklere sahiptir.
• Maximum Kart'a sunulan tüm ayrıcalıklardan Maximum Samsunspor Kart sahipleri de aynı şekilde faydalanır.
• Maximum Samsunspor Kart’ınız ile MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
• Maximum Samsunspor Kart’ınız ile yapacağınız 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
• Maximum Samsunspor Kart’ınızı yurt içinde ve yurt dışında* kullanabilirsiniz.

*Kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilir, ilgili döviz cinsinden hesap özeti borcunuzu son ödeme tarihine kadar söz konusu döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Buna ilaveten; yabancı para hesap özetlerinizdeki borç tutarının son ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda, borcunuz yabancı para olarak izlenmeyecek, ve Bankamız Gişe Döviz Satış kurundan TL’ye dönüştürülerek TL üzerinden izlenecektir.

Maximum Samsunspor Kart'ınız yoksa, karta sahip olmak için İş Bankası Şubelerine başvurmanız ya da "SAMS" boşluk TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazarak 4402'ye kısa mesaj göndermeniz yeterli!**​

**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.

 

Maximum Kart'a Başvurun