Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > Maximum Pati Kart

Maximum Pati Kart

Maximum’dan hem sizi hem evcil dostlarınızı sevindiren kart: Maximum Pati Kart!

 
Maximum Pati Kart Nedir?

 
Kedi, köpek ve kuş görsellerinden birinin ya da hepsinin olduğu 4 farklı seçenekten oluşan Maximum Pati Kart ile evcil hayvan dostlarınızın ihtiyaçları için yapacağınız her veteriner ve evcil hayvan mağazası alışverişinizden %3* Pati MaxiPuan kazanır, kazandığınız Pati MaxiPuanları tüm alışverişlerinizde kullanabilirken aynı zamanda da Maximum Kart’ın tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

 
Maximum Pati Kart’a yönelik düzenlenen kampanyalardan ve ayrıcalıklardan faydalanabilir, evcil hayvan dostlarınızın mutlu ve sevgi dolu hayatlarını zenginleştirebilirsiniz.

 
Maximum Pati Kart Özellikleri Nelerdir?

 
• Maximum Pati Kart tüm Maximum özelliklerine sahiptir.
• Maximum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Maximum Pati Kart sahipleri de faydalanır.
• Tüm alışverişlerinizde MaxiPuan kazanırken; veteriner ve evcil hayvan mağazası alışverişlerinizde ilave %3* Pati MaxiPuan biriktirebilir, kazandığınız MaxiPuanları ve Pati MaxiPuanları Maximum üye işyerlerinde ve Maximum Mobil uygulamasında kullanabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
• Maximum Pati Kart ile 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
• Maximum Pati Kart’ınızı yurt içinde ve yurt dışında kullanabilirsiniz.
• Maximum Pati Kart’ınıza bağlı sanal kart alarak internet alışverişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.


* %3 Pati MaxiPuan kampanyası 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. Alışveriş başına kazanılan Pati MaxiPuan tutarı 30 TL ile sınırlıdır. İş Bankası kampanya tarihlerinde ve kazanım tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Online ödeme şirketleri aracılığıyla ödeme alan internet sitelerinden ve online pazaryerlerinden yapılan alışverişler %3 MaxiPuan kampanyasına dahil değildir. 

 
Maximum Pati Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Maximum Pati Kart’a Maximum Mobil’den, İşCep'ten, SMS ile ya da size en yakın Şubemizden hemen başvurabilir, fiziken Pati Kart’ınızı teslim almayı beklemeden, e-ticaret alışverişlerinizde ve mobil ödemelerinizde kullanabilirsiniz.

• Köpek görselli için “PATİKOPEK boşluk TC Kimlik Numaranızı”, 
• Kedi görselli için “PATİKEDI boşluk TC Kimlik Numaranızı”, 
• Kuş görselli için “PATİKUS boşluk TC Kimlik Numaranızı”, 
• Birden fazla evcil hayvanın yer aldığı görselin bulunduğu Maximum Pati Kart için ise “PATIHEPSİ boşluk TC Kimlik Numaranızı”,

Yazıp 4402’ye kısa mesaj atarak da Maximum Kart başvurusunda bulunabilirsiniz.**

**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.  


 
Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/gizlilik-politikamiz​​ linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.

 
 


 
Maximum Kart'a Başvurun