Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > İstanbul Barosu Platinum Kart

İstanbul Barosu Platinum Kart

İstanbul Barosu üyesi avukatlar, İş Bankası’nın kendilerine özel tasarladığı ve Türkiye’de ve yurt dışında farklı ayrıcalıklar sunan İstanbul Barosu Platinum Kart ile iş ve sosyal yaşamlarının her anında kendilerini ayrıcalıklı hissedecek.


Üstelik İstanbul Barosu Platinum Kart sahibi olan avukatlar Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olarak; Şubelerimizde özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi aracılığıyla bankacılık işlemlerini gerçekleştiriyor. Sıra beklemeden hizmet alma, kredi, mevduat ve farklı bankacılık ürünlerinde avantajlı faiz oranları ve fiyatlar, şubelerimizde ve telefon şubemizde öncelikli hizmet, Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel kampanyalar, ek hizmetler gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanmaya başlıyor.
 
Özel Tasarım

Kartın tasarımında özel bir yer verilen İstanbul Barosu logosu ile kart, avukat olmanın ayrıcalığını vurgulayacak şekilde düzenlenmiştir. 
 
Kart aidatı

İstanbul Barosu Platinum Kart’ınız için ilk yıl kart ücreti ödemezsiniz. Üstelik ikinci yılın başında ve sonraki yıllarda da kartınızla yapılan bir önceki yıla ilişkin harcama tutarının 20.000 TL’yi aşması durumunda kart ücreti ödememeye devam edersiniz.*
 
 
Nasıl başvururum?

İstanbul Barosu Platinum Kart sahibi olup ayrıcalıklardan yararlanmaya başlamak için başvurunuzu Şubelerimizden yapabilir ya da ISTBARO yazıp bir boşluk bırakarak TCKN’nizi 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz.**
 
Sinemadan müzeye, alışverişten spora, restorandan seyahate avantajlarla dolu bir dünya sizi bekliyor…

 
• İstanbul Barosu Platinum Kart, Maximum Platinum Kart ailesinin sahip olduğu tüm özellik ve ayrıcalıkları bünyesinde barındırmaktadır.
• Maximum Platinum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan İstanbul Barosu Platinum Kart’ınızla da faydalanabilirsiniz.
• Tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar başlayan tüm seanslarda İstanbul Barosu Platinum Kartınızla alacağınız sinema biletlerinde anında %50 MaxiPuan kazanabilirsiniz.
• Alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız MaxiPuanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi Türkiye çapında sayısı 400.000’i aşan Maximum üye işyerinde taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
• İstanbul Barosu Platinum Kart’ınızla ödeme yaparak, İstanbul'da bulunan Mikla adlı restoranlarda %20 indirimden faydalanabilirsiniz.
• İş Kültür Yayınları'nda yapacağınız alışverişlerde %25 indirimden yararlanabilirsiniz.
• İstanbul ve Ankara’da bulunan MAC, İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Eskişehir, Muğla, Kocaeli, Sakarya, Mersin ve Samsun’daki MACFit kulüplerinde yıllık üyeliklerde 12 taksit  imkânından faydalanabilirsiniz.
• İstanbul Barosu Platinum Kart’ınız ile 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
• Kanyon Vale hizmetimizden Cumartesi ve Pazar günleri ücretsiz, hafta içi ise %50 indirimli olarak yararlanabilirsiz.
• Tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar başlayan tüm seanslarda Ankara Barosu Platinum Kartınızla alacağınız sinema biletlerinde anında %50 MaxiPuan kazanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye maximum.com.tr den ulaşabilirsiniz.
 
 
* İstanbul Barosu Platinum Kart’a yalnızca İstanbul Barosu üyesi avukatlar başvurabilecektir. İstanbul Barosu Platinum Kart sahiplerine özel sunulan kart ücreti istisnası İstanbul Barosu ile var olan protokol süresince ve kart sahibinin İstanbul Barosu üyeliği devam ettiği sürece yalnızca İstanbul Barosu Platinum Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.  Türkiye İş Bankası A.Ş. kartın özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  

**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz. 

Maximum Kart'a Başvurun