Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > Doğasever MaxiPara Kart

Doğasever MaxiPara Kart

​Doğasever MaxiPara Kart Nedir?

Doğasever MaxiPara Kart bir ön ödemeli kart olup kart ücreti bulunmamaktadır. Kartınıza yüklediğiniz kadar harcama imkanı sağlar. İş Bankası Doğasever MaxiPara Kart ile yapılan harcamalar üzerinden belli oranda kendi kaynaklarından katkıda bulunur. Bu sayede Doğasever MaxiPara Kart kullanıcılarının yaptığı alışverişler, TEMA Vakfı’nın başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkları koruma faaliyetlerinde desteğe dönüşür.  Kısacası Doğasever MaxiPara Kart hem doğayı, hem bütçenizi korur.

Doğasever MaxiPara Kart, MaxiPara Kart’ın tüm özelliklerini taşımakla birlikte doğaya katkı sunması hedefi ile sadece dijital olarak üretilmektedir.

Bankamız müşterisi değilseniz (Bankamızda imzalanmış Bankacılık Hizmet Sözleşmeniz yoksa);

*Kartınızla, Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından yayınlanmış olan 5 Sıra Numaralı Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği’nin “Ön Ödemeli Kartlara İlişkin İşlemler” başlığı altında yer alan ve aşağıda belirtilmiş olan düzenlemeler çerçevesinde işlem yapılabilecektir. Söz konusu düzenlemeye www.masak.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

• Aynı yıl içinde nakit çekim tutarı 500 TL’yi aşamaz, 
• Toplam yüklü para tutarı 1.250 TL’yi aşamaz, 
• Toplam yükleme limiti bir ay içinde 1.250 TL’yi ve her halükarda bakiyesi 1.250 TL’yi aşamaz.

Bu düzenlemelere tabi olmadan işlem yapabilmek için Bankamızla Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi imzalayarak aday müşteri kaydınızı gerçek müşteriye dönüştürmeniz ve yeni bir kart almanız gerekmektedir. 18 yaşından büyük iseniz; Müşteri olmak için size en yakın Şubemize gitmeniz ya da İşCep ve www.isbank.com.tr ’de yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulamasından başvuru yapmanız yeterli olacaktır. 18 yaşından küçük iseniz; 18 yaşınızı doldurmanız veya anne/babanızın Bankamız herhangi bir şubesine giderek adınıza hesap açtırması gerekmektedir.

Doğasever MaxiPara Kart’a Nasıl Başvurulur?

Başvuru menüsüne Maximum Mobil uygulaması içerisinden sırasıyla; Kartlarım - Kart İşlemlerim - İş Bankası Kartına Başvur - Ön Ödemeli Kart Başvurusu adımlarını izleyerek ulaşabilir, Doğasever MaxiPara Kart görselleri içerisinden seçeceğiniz görsele başvurabilirsiniz.


Maximum Kart'a Başvurun