Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > Büyük Kulüp Platinum Kart

Büyük Kulüp Platinum Kart

Büyük Kulüp üyeleri, İş Bankası’nın kendilerine özel tasarladığı ve dünyanın her yerinde farklı ayrıcalıklar sunan Büyük Kulüp Platinum Kart ile hayatlarının her anında kendilerini ayrıcalıklı hissediyor.

Büyük Kulüp Platinum Kart başvurunuzu şubelerimizden yapabilir ya da BüyükKulüp yazıp bir boşluk bırakarak TCKN’niz boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde)  4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz.*​

Büyük Kulüp Platinum Kart hakkında detaylı bilgi:

• Maximum Platinum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Büyük Kulüp Platinum Kart’ınızla da faydalanabilirsiniz.
• Büyük Kulüp Platinum Kart, Maximum Platinum Kart ailesinin sahip olduğu tüm özellik ve ayrıcalıkları bünyesinde barındırmaktadır.

• Alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız MaxiPuanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi Türkiye çapında sayısı 300.000’i aşan Maximum üye işyerinde taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
• Büyük Kulüp Platinum Kart ile 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
• Büyük Kulüp Platinum Kart’ınız temassız özelliklidir. Kartınız ile alışverişlerinizi şifre girmenize gerek kalmaksızın, kartınızı temassız okuyucuya yaklaştırarak 1 saniyeden kısa sürede ödeme rahatlığı yaşarsınız.
• Büyük Kulüp Platinum Kart’ınızla, acil nakit ihtiyaçlarınızı kartınızın limiti dahilinde taksitli nakit avans çekerek karşılayabilir, ödemeleriniz uygun faiz oranlarıyla taksitlere bölerek yapabilirsiniz.

• Büyük Kulüp Platinum Kart’ınızın Cinemaximum’larda sunduğu avantajlardan Maximum Menü için https://www.maximum.com.tr/TR/maximum-sinema-keyfi/maximum-menu/Sayfalar/maximum-menu.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.
• Büyük Kulüp Platinum Kart’ınızla birçok seçkin restoranda size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Restoran indirimleri için https://www.maximum.com.tr/TR/indirim-ayricaliklari/restoran-eglence/Sayfalar/restoran-eglence.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.
• Aracınıza özel, Kanyon A.V.M. indirimli Vale Parking hizmeti hakkında bilgi için  https://www.maximum.com.tr/TR/indirim-ayricaliklari/araciniza-ozel/Sayfalar/araciniza-ozel.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.
• Büyük Kulüp Platinum Kart’ınız ile Piri uygulaması yurtiçi turlarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.maximum.com.tr/TR/piri/Sayfalar/piri.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

*SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.     

  

Maximum Kart'a Başvurun