-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 31 Ocak 2023 Kaya Otel’lerinden gerçekleştireceğiniz otel ve konaklama rezervasyonlarında 1.000 TL'ye varan MaxiPuan!

  Maximum Kart’ınızla 31 Mart 2023’e kadar Kaya Otelleri'nden Kaya Callcentre ile yapacağınız rezervasyonunuzda 1.000 TL'ye varan MaxiPuan kazanın!

  Maximum Mobil'den katılıma özel 31 Ocak-31 Mart 2023 tarihleri arasında Kaya Otel'den tek seferde yapacağınız 5.000 TL - 10.000 TL arası otel ve konaklama rezervasyonlarında 750 TL, 10.000 TL ve üzerinde ise 1.000 TL MaxiPuan!

  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç, Maximum Pati Kart)

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatik Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. 

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 13 Nisan 2023 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2023’tür. Maximiles’a yüklenen puanlar, MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 1.000 TL MaxiPuan kazanabilir. Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanyamız harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir. Kazanacağınız MaxiPuan’ları Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

  Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.  Puan yükleme tarihinden sonra yapılan rezervasyon iptallerinde yüklenen puanlar geri alınacaktır.