Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapmanıza ve beklemenize gerek kalmadan Maximum Kart'ınızla Taksitli Nakit Avans çekip 12 aya varan taksitlerle kolayca ödeyebilirsiniz!

Taksitli Nakit Avans işlemlerinizi;

• Bankamatiklerimizden,
• İnternet Şubemizden,
• Şubelerimizden,
• Maximum Mobil'den,
• İşCep’ten,
• 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden

gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama Detayları:

1. Taksitli Nakit Avans işlemleri için aylık KKDF ve BSMV hariç %1,80 faiz oranı geçerlidir.
2. 5-12 arası vadelerle Taksitli Nakit Avans çekebilirsiniz.
3. Türkiye Şubelerine ait bireysel kredi kartları ile yapılacak Taksitli Nakit Avans işlemlerinde işlem ücreti alınmamaktadır.
4. Bu sayfada yer alan, Taksitli Nakit Avans ile ilgili yapılan tüm hesaplamalar, Taksitli Nakit Avansın çekildiği gün ile ilk hesap özetinin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla oluşturulmuştur. Dolayısıyla, her bir kart bazında hesaplanan tutarlar ile nakit avansın çekildiği gün hesaplanan gerçek ödeme tutarları arasında farklılıklar olabilir.
5. Bireysel ve Ticari nitelikli kredi kartlarımız için Bankamız Bankamatiklerinde üst limit kısıtları bulunmamakta olup kartların kullanılabilir nakit çekim limiti kadar Taksitli Nakit Avans işlemi yapılabilmektedir. işlem gerçekleştirilen Bankamatik cihazının teknik özellikleri ve içerisindeki banknot çeşitliliğine göre tek seferde çekilebilecek tutar kartın kullanılabilir nakit çekim limitinden az olabilmekte, bu durumda ikinci bir işlem yapılması gerekmektedir.
6. Taksitli Nakit Avans işlemlerinde günlük toplam limitler; İnternet Şubesinden, Telefon Şubesinden, Maximum Mobil’den ve İşCep’ten yapılacak işlemlerde 30.000 TL ile sınırlıdır.
7. Taksit tutarlarına ait anapara tutarları ile söz konusu taksite ait faiz, vergi ve fon tutarları kredi kartı hesap özetine ayrı ayrı yansıtılacaktır.
8. Taksitli Nakit Avans işlemlerine ait ödeme tablosu, kredi kartının işlem anındaki hesap kesim tarihi dikkate alınarak oluşturulduğundan, Taksitli Nakit Avans işlemi olan kredi kartlarının hesap kesim tarihleri, Taksitli Nakit Avans işlemleri kapanana kadar değiştirilemeyecektir.
9. Taksitli Nakit Avans işlemlerinin hesap özeti ile bildirilen taksit anapara tutarının son ödeme tarihine kadar ödenmesi durumunda, söz konusu tutara faiz tahakkuk etmeyecektir.
10. Son ödeme tarihinde ödenmeyen Taksitli Nakit Avans işlemi anaparası için, son ödeme tarihinde, ödeme dönemi için geriye dönük olarak nakit faiz oranı üzerinden akdi faiz hesaplanacak ve bu tutar biriken nakit çekme faizine eklenecektir.
11. Son ödeme tarihinden sonra, ödeme gününe kadar, taksit anapara tutarı, nakit bakiye içerisinde, günlük olarak nakit faiz oranı üzerinden faizlendirilecektir.
12. Taksitli Nakit Avans işlemi, İş'te Üniversiteli Kredi Kartı, Aidatsız İş’te Üniversiteli Kredi Kartı, Ticari Kredi Kartları ve Bayi Kartlar aracılığıyla yapılamayacaktır.
13. 08 Ekim 2013 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan "Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik" kapsamında, bir takvim yılı içerisinde toplam 3 defa dönem borcunun asgari tutarı kadar ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez ve bu müşterilerimizin kredi kartı limitleri arttırılamaz.
14. Türkiye İş Bankası, kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır.


 

Taksitli Nakit Avans Hesaplama

Maximum Kart'a Başvurun