Maximum Kart’ınızla günün her saati Maximum Mobil’den ve İşCep’ten Nakit Avans kullanabilirsiniz!

 
Ayrıca İnternet Şubemiz, Bankamatiklerimiz, Şubelerimiz  ve 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemiz de Nakit Avans işlemleriniz için hizmetinizdedir.
 
Uygulama Detayları
 
1. Bankamız Bankamatikleri ile diğer banka ATM’lerinde ve yurt dışında gerçekleştirilecek işlemlerde, İnternet Şubemiz, Telefon Şubemiz ve Şubelerimizde kredi kartınızın kullanılabilir nakit limiti kadar Nakit Avans kullanabilirsiniz. İşlem gerçekleştirilen Bankamatik cihazının teknik özellikleri ve içerisindeki banknot çeşitliliğine göre tek seferde çekilebilecek tutar kartın kullanılabilir nakit çekim limitinden az olabilmekte, bu durumda ikinci bir işlem yapılması gerekmektedir.
2. Nakit avans işlemine çekim tarihinden ödeme yapılana kadar günlük mevcut nakit faizi işletilecektir. Nakit avans faiz tutarına ilave %15 KKDF ve %10 BSMV uygulanmaktadır. Hesap özetindeki asgari ödeme tutarının son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden nakit faiz oranı işletilecektir.​
3. Bankamızdan gerçekleştirilen yurt içi nakit çekim ücreti nakit çekilen tutarın %1’idir.(BSMV hariç)
4. Erken ödeme ve kısmi ödeme yapıldığında nakit avans işlem ücreti iptal edilmez. Erken ödeme ve kısmi ödeme yapılması halinde, kalan anapara üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işletilir.
5. Kısmi ödeme yapılması halinde, kalan tutar dönem içine nakit avans işlemi olarak yansıtılır ve işlem tarihinden itibaren nakit avans faizi işletilir.
6. Yasal düzenlemeler kapsamında bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, asgari ödeme tutarının altında ödeme yapılan kredi kartlarınız ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez ve bu kredi kartı limitleriniz arttırılamaz. Bu durumdaki Maximum Kart’ınızı alışverişlerinizde kullanmaya devam edebilirsiniz.
7. Türkiye İş Bankası, kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir.


Faiz ve Ücretler

 
Maximum Kart'a Başvurun