Maximum Kart’ınızla yaptığınız Nakit Avans işlemlerinizi İşCep ya da Maximum Mobil’den 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz!

Nakit Avans Taksitlendirme talebinizi;

• Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart Seçimi > Taksitlendirme, Erteleme ve Nakit Avans İşlemleri > Nakit Avans Taksitlendirme 

• İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Nakit Avans Çek 

adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.

Bankamız kanallarının yanı sıra, yurtiçi ve yurtdışında bulunan diğer banka ATM’lerinde yapılan nakit avans işlemlerini de taksitlendirebilirsiniz. 

 

Taksit Sayısı

Faiz Oranı (BSMV ve KKDF Dahil)

Türkiye Bireysel Kartlar

2-12 Ay

%2,16

KKTC Bireysel Kartlar

2-12 Ay

%1,55

Türkiye Ticari Kartlar

2-18 Ay

%2,16

KKTC Ticari Kartlar

2-18 Ay

%1,55


Maximum.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosunda verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.


Uygulama Detayları

1. Nakit Avans Taksitlendirme işlemi, Nakit Avans işlemini izleyen kredi kartı hesap kesim tarihine kadar yapılabilmektedir.

2. Taksitlendirilebilecek asgari nakit avans işlemi tutarı 50 TL olarak belirlenmiş olup herhangi bir azami işlem tutarı kısıtı bulunmamaktadır. Sonradan taksitlendirilebilecek işlem adedinde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

3. Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 26. Maddesinin 7. Fıkrası uyarınca yurtdışında gerçekleştirilen alışveriş ve nakit çekme işlemlerinin taksitlendirilmesi mümkün olamamaktadır. Bu nedenle, Türkiye şubelerimizden verilen kartlarla KKTC şubelerimizden Türkiye uyruklu kişilere verilen bireysel kartlarla yurtdışında yapılan nakit avans işlemleri sonradan taksitlendirilemeyecektir.

4. Söz konusu nakit avans işleminin hesap kesim tarihine kadar sonradan taksitlendirilmesi halinde işleyen nakit faizi durdurulacak, Taksitli Nakit Avans uygulamamızda olduğu gibi taksitlendirme işlem tarihi ile son taksitin yansıyacağı hesap özetinin son ödeme tarihi arasındaki dönem esas alınarak işleme ait taksit tablosu oluşturulacaktır.

5. Nakit Avans işleminden alınan ücret iade edilmemektedir.

6. Nakit Avans taksitlendirme işleminin iptali, taksitlendirme işleminin yapıldığı gün Şubelerimiz ya da Maximum Mobil aracılığı ile iptal edilebilmektedir.

7. İptal edilen taksitlendirme işlemi sonrasında hesap kesim tarihine kadar tekrar taksitlendirme işlemi yapılabilecektir.

8. Nakit avans taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, söz konusu taksitlendirme işlemine ait tüm taksit tutarları karta borç kaydedilinceye dek veya erken kapama ile kapatılıncaya dek değiştirilemeyecektir.


 

Maximum Kart'a Başvurun