​​Maximum Mobil’i indirin, Karttan Karta Para Transferi ile para gönderme ile tanışın!

“Karttan Karta Para Transferi” uygulaması ile Maximum Mobil’den para gönderme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Karttan Karta Para Transferini;
 
Maximum Mobil > Ödemeler > Para Gönder
İşCep > Para Aktarma > Karttan Karta
Internet Şube > Para Aktarma > Karttan Karta
adımlarını izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.


 

Uygulama Koşulları:

1. Karttan Karta Para Transferi İşCep, Internet Şubesi ve Maximum Mobil’den yapılabilmektedir.
2. Kredi, Bankamatik ve Maxipara kartlar ile Bankamıza ait diğer kartlara ve sisteme dahil yurtiçi diğer bankaların kartlarına para gönderilebilmektedir.
3. İşlem tüm bireysel Bankamatik kartları ve “Nakit Avans” yetkisi olan bireysel nitelikli kredi kartları ile gerçekleştirilebilmektedir.
4. Bankamıza ait iki kredi kartı arasında ve yurt dışı bankalarca çıkartılmış kartlara para gönderme işlemi yapılamamaktadır.
5. Para gönderme işlemleri kartların nakit çekme limitinden karşılanır.
6. Bankamatik kartlarından yapılan para gönderme işlemleri sadece  kartın bağlı olduğu hesap bakiyesi müsait ise gerçekleştirilebilir.
7. Para gönderme işlemi sadece TL cinsinden yapılabilecektir ve  tek seferlik işlem limiti 2.000 TL olarak belirlenmiştir. 
8. Tüm Bankamatik ve MaxiPara kartlarından yapılabilecek para gönderme limiti günlük 30.000 TL ile sınırlandırılmıştır.
9.  Kredi kartından yapılan para gönderme işlemlerinde ücretin yanı sıra yapıldıkları andan itibaren akdi nakit avans faizi de işletilmeye başlanacaktır.
10. 3. Kişilerce yükleme yetkisi olmayan MaxiPara Kartlara para gönderimi yapılamamaktadır.
11.Karttan karta para transferi işlemi sadece TL cinsinden olabilecektir.

Karttan Karta Para Transferinde, İşlem tutarının %3,5'ine 9 TL ilave edilerek hesaplanacak işlem komisyonu yanı sıra faiz tahsil edilecektir. Nakit avans işlemine çekim tarihinden ödeme yapılana kadar günlük mevcut nakit faizi işletilecektir. Nakit avans faiz tutarına ilave %5 BSMV uygulanmaktadır. Hesap özetindeki asgari ödeme tutarının son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden nakit faiz oranı işletilecektir.

Artı bakiyeden yapılan işlemlerde; 0-500 TL arası 1,20 TL; 500,01-1000 TL arası 2,40 TL; 1000,01 TL ve üzeri 3,6 TL. (Vergi Hariçtir)

Karttan Karta Para Transferinde uygulanacak faiz oranı BSMV ve KKDF hariç %1,40’dır.


 

Maximum Kart'a Başvurun