Üstü Kalsın ® ile alışverişleriniz sizin için para biriktirsin! Bir talimatınızla ekstre tutarınızı yuvarlar, fona yatırır, kolayca tasarruf yaptırır.

İş Bankası'ndan Türkiye'de bir ilk : Üstü Kalsın ® . Maximum Kart'ı ve yatırım hesabı bulunan herkes alışveriş yaparken aynı zamanda tasarruf etmenin de keyfine varacak.

Üstü Kalsın ® ile kredi kartı dönem borcunuzu önceden seçilen bir üst tutara yuvarlayabilir, yuvarlamadan oluşan farkı yatırım hesabına aktarabilir ve bu tutarın yatırım fonunda değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Alışveriş alışkanlığınızı değiştirmeden tasarruf etmeye başlamak için tek yapmanız gereken kredi kartınıza Üstü Kalsın ® talimatı vermek. Üstü Kalsın ® talimatınızı şubelerimizden, İnternet Şubemizden veya 0850 724 0 724'den verebilirsiniz.


Üstü Kalsın ® talimatı vermek için; İş Bankası kredi kartınızı seçin, hesap özeti toplam borcunuzun yukarı yuvarlanması için "50'ye Tamamlansın" veya "100'e Tamamlansın" şeklinde "yuvarlama tutarı" seçeneklerinden birini tercih edin ve sizin için yatırım fonu alımı yapacağımız yatırım hesabınızı belirleyin.

0850 724 0 724'den müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla Üstü Kalsın ® talimatı vermek isterseniz, “Talimat Verme Esasları” nı onaylamak gerekmektedir.


Üstü Kalsın ® hizmetinin işleyişine örnek vermek gerekirse;

• Bu ayki hesap özeti toplam borcunuzun 330 TL olduğu bir durumda; Yuvarlama Tutarı olarak "50'ye Tamamlansın" seçeneğini tercih etmişseniz, hesap kesim tarihinde toplam borcunuz 350 TL olarak hesaplanır ve yuvarlamadan oluşan 20 TL tutarındaki fark, hesap özetinizin son ödeme tarihinde İş Bankası yatırım fonu alınmak üzere yatırım hesabınıza aktarılır ve aynı gün sizin adınıza otomatik olarak fon alınır.

• Yuvarlama Tutarı'nı "100'e Tamamlansın" olarak tercih etmişseniz, hesap özeti toplam borcunuzun 330 TL olduğu durumda toplam borcunuz 400 TL olarak hesaplanır ve yuvarlamadan oluşan 70 TL tutarındaki fark, son ödeme tarihinde fon alınmak üzere yatırım hesabınıza aktarılır.

Talimat kapsamındaki tutarlar Maximum Kart Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu'nda değerlendirilecektir. Fon getirisi, fonun yatırım stratejisine ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Banka, henüz gerçekleşmemiş talimat tutarlarının değerlendirileceği fonu değiştirme hakkını saklı tutar. Maximiles ve Maximum Tema Kart sahipleri de Üstü Kalsın ® talimatı verebilir.

Talimat Verme Esasları
Maximum Kart'a Başvurun