numnum, Trattoria Enzo, Terra Kitchen ve Kronotrop’ta İş Bankası Maximum Kart’ınızla yapacağınız ödemelerde % 5 indirim!

numnum, Trattoria Enzo, Terra Kitchen ve Kronotrop’ta yapacağınız ödemelerde % 5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.  %5 indirim için alt ve üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Vadematik, Şirket Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı ile bu uygulamadan faydalanılamamaktadır.

Mikla’da Maximum Platinium Kart’ınızla yapacağınız ödemelerde %10 indirim!
Mikla’da yapacağınız ödemelerde % 10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. %10 indirim için alt ve üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Vadematik, Şirket Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı ile bu uygulamadan faydalanılamamaktadır.

Nupera, Nuteras, Auf, Backyard, NOI ve Pop-up'ta Maximum Platinum Kart'ınıza %10 indirim!
İstanbul'da bulunan Nupera, Nuteras, Auf, Backyard, NOI ve Pop-up isimli restoranlar ve eğlence mekanlarında Maximum Platinum Kart'ınız ile yapacağınız ödemelerde %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim Maximum Platinum Kart ile yapılan ödemelerde otomatik olarak uygulanmaktadır.  İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.
 
Vialand'de Eğlence Maximum'da!
VİALAND Tema Park’ında İş Bankası Maximum Kart sahipleri kendilerine özel gişe ayrıcalığı, tüm gişelerde bilet alımlarında ve park içerisindeki alışverişlerinde özel fırsatlar ile ayrıcalıklı bir eğlence deneyimi yaşıyor.

Maximum Kart'a Başvurun