BKM etkinlikleri Maximum Kart’a %10 indirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim,  www.biletix.com web sayfasından ve Mobil Web uygulamasından Kampanya Tipi  “İş Bankası kartlarına %10 indirim” seçilerek yapılan bilet alımlarında geçerlidir. Maximum Uniq ana gişeden yapacağınız bilet alımlarında ise indirim gişe görevlisi tarafından yapılacaktır.

İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.

Sinema etkinlikleri indirime dahil değildir. Sinema Keyfi  Maximum Uniq Açıkhava’da!

Maximum Uniq Açıkhava’da “Başka Sinema” ile hazırlanan özel Oscar seçkisini izlemek için biletlerinizi İş Bankası kartlarınızla Biletix’ten alabilirsiniz.​

DasDas’ta etkinlik biletlerinde Maximum Kart’larınıza %10 indirim!

Ataşehir Metropol İstanbul AVM’de bulunan DasDas’ta etkinlik biletlerinde Maximum Kart’larınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim DasDas’taki fiziki gişeden yapacağınız bilet alımlarında kasa görevlisi tarafından,  www.mobilet.com​ ’dan yapacağınız bilet alımlarında ise kampanyalar alanından “Maximum Kart İndirimi” seçildiğinde uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.

DasDas Mutfak’ta Ayrıcalıklısınız!

DasDas Mutfak’ta Maximum Klasik ve Maximum Gold kartlarınıza %10, Maximum Platinum ve Privia kartınıza %20 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. İndirim DasDas Mutfak’taki POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.
Maximum Kart'a Başvurun