Das Das’ta etkinlik biletlerinde Maximum Kart’larınıza %10 indirim!
İstanbul Watergarden AVM’de bulunan Das Das’ta etkinlik biletlerinde Maximum Kart’larınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim Das Das’taki fiziki gişeden veya www.biletix.com.tr ‘den yapacağınız bilet alımlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.

Das Das Mutfak’ta Ayrıcalıklısınız!
Das Das Mutfak’da Maximum ve Maximum Gold kartlara %10, Maximum Platinum Kart’a %20 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. İndirim Das Das Mutfak’taki POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.

 

numnum, Trattoria Enzo, Terra Kitchen ve Kronotrop’ta İş Bankası Maximum Kart’ınızla yapacağınız ödemelerde %5 indirim!
numnum, Trattoria Enzo, Terra Kitchen ve Kronotrop’ta yapacağınız ödemelerde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.  %5 indirim için alt ve üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Vadematik, Ticari Kredi Kartları ve Bankamatik Kartı ile bu uygulamadan faydalanılamamaktadır.

Mikla’da Maximum Platinum Kart’ınızla yapacağınız ödemelerde %10 indirim!
Mikla’da yapacağınız ödemelerde %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. %10 indirim için alt ve üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Vadematik, Ticari Kredi Kartları ve Bankamatik Kartı ile bu uygulamadan faydalanılamamaktadır.

 

Backyard, NuPlate ve Unter’de Maximum Platinum Kart'ınıza %20 indirim!
İstanbul'da bulunan Backyard, NuPlate ve Unter isimli restoranlarda Maximum Platinum Kart'ınız ile yapacağınız ödemelerde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim Maximum Platinum Kart ile yapılan ödemelerde otomatik olarak uygulanmaktadır.  İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.


 

Vialand'de Eğlence Maximum'da!
VİALAND Tema Park’ında İş Bankası Maximum Kart sahipleri kendilerine özel gişe ayrıcalığı, tüm gişelerde bilet alımlarında ve park içerisindeki alışverişlerinde özel fırsatlar ile ayrıcalıklı bir eğlence deneyimi yaşıyor. 

Maximum Kart'a Başvurun