DasDas’ta etkinlik biletlerinde Maximum Kart’larınıza %10 indirim!
Ataşehir Metropol İstanbul AVM’de bulunan DasDas’ta etkinlik biletlerinde Maximum Kart’larınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim DasDas’taki fiziki gişeden yapacağınız bilet alımlarında kasa görevlisi tarafından, www.biletix.com.tr ‘den yapacağınız bilet alımlarında ise üyelik/kampanya tipi alanında “Maximum Kart İndirimi” seçildiğinde uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.

 

DasDas Mutfak’ta Ayrıcalıklısınız!
DasDas Mutfak’ta Maximum Klasik ve Maximum Gold kartlarınıza %10, Maximum Platinum ve Privia kartınıza %20 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. İndirim DasDas Mutfak’taki POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.

 

numnum, Trattoria Enzo, Terra Kitchen ve Kronotrop’ta İş Bankası Maximum Kart’ınızla yapacağınız ödemelerde %5 indirim!
numnum, Trattoria Enzo, Terra Kitchen ve Kronotrop’ta yapacağınız ödemelerde %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.  %5 indirim için alt ve üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Vadematik, Ticari Kredi Kartları ve Bankamatik Kartı ile bu uygulamadan faydalanılamamaktadır.


Mikla’da Maximum Platinum Kart’ınızla yapacağınız ödemelerde %20 indirim!
Mikla’da yapacağınız ödemelerde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. %20 indirim için alt ve üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Vadematik, Ticari Kredi Kartları ve Bankamatik Kartı ile bu uygulamadan faydalanılamamaktadır.

 

Backyard, NuPlate ve Unter’de Maximum Platinum Kart'ınıza %20 indirim!
İstanbul'da bulunan Backyard, NuPlate ve Unter isimli restoranlarda Maximum Platinum Kart'ınız ile yapacağınız ödemelerde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim Maximum Platinum Kart ile yapılan ödemelerde otomatik olarak uygulanmaktadır.  İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.


 

Maximum Kart'a Başvurun