-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ocak 2023 HD İskender'de 25 TL MaxiPuan!

  1 - 31 Ocak tarihleri arasında Maximum Mobil ya da İşCep uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılın, HD İskender’den tek seferde yapacağınız 175 TL ve üzeri ilk alışverişte 25 TL MaxiPuan kazanın! 

  Katılmak için: Maximum Mobil ya da İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel ve ticari kredi kartları, Bankamatik Kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kredi Kartları ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. İptal edilen işlemlerde MaxiPuan kazanımları da iptal edilecek olup, yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.

  Ödül Kullanımı: Kampanya HD İskender restoranlarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 8 Şubat 2023 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 31 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.