-

Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapmanıza ve beklemenize gerek kalmadan nakit avans kullanabilirsiniz.

Nakit çekim yetkisi verilen kartlarınızla günün her saati İnternet Şube, İşCep ve Şubelerimizden Nakit Avans kullanabilir, dünya çapında Visa veya Mastercard logolu ATM’lerden, 7/24 Nakit Avans çekebilirsiniz.

 
Detaylı Bilgi
 
- Nakit Avans işlemi yapabilmeniz için kartınıza bu yetkinin tanımlanmış olması gerekir.

-Asgari nakit avans işlem limitiniz 50-TL olup, yurt dışında gerçekleştirilen işlemlerde bu limit ilgili para biriminin karşılığıdır.
 
-Kartınızın işlem anındaki kullanılabilir nakit çekme limiti kadar Nakit Avans kullanabilirsiniz. Yurt dışında gerçekleştirilen işlemlerde ise işlem anındaki kullanılabilir nakit çekme limitinin ilgili para biriminin karşılığı Nakit Avans kullanabilirsiniz. İşlem gerçekleştirdiğiniz Bankamatik cihazının teknik özellikleri ve içerisindeki banknot çeşitliliğine göre tek seferde çekebileceğiniz tutar kartınızın kullanılabilir nakit çekim limitinden az olabilmekte, bu durumda ikinci bir işlem yapmanız gerekebilmektedir.
 
- Nakit avans işleminize çekim tarihinden ödeme yapılana kadar günlük mevcut nakit avans faizi işletilecektir. Hesap özetinizdeki asgari ödeme tutarının son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, hesap kesim tarihinden son ödeme tarihine kadar kalan günlük nakit bakiye üzerinden nakit faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden nakit faiz oranı işletilecektir.

- Türkiye İş Bankası, kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir.

Maximum İşyerim uygulamasını hemen yükleyin.

POS ve/veya Ticari Kart sahibi KOBİ'ler için İş Bankası'ndan Maximum İşyerim Uygulaması!

Bottom
Top