-
 • Maximum Kart

  TEMA Şirket Kredi Kartı

  Alışverişleriyle doğal varlıklarımızı korumaya yardımcı olmak isteyenlerin kartı!

Maximum TEMA Şirket Kredi Kart şirketinize ait mal ve hizmet alımları da dahil şirketinize ait tüm satın alma işlemlerinizi gerçekleştirirken, aynı zamanda TEMA Vakfı’nın doğal varlıklarımızın ve topraklarımızın korunması için verdiği mücadeleye katkıda bulunmanızı sağlayan Maximum özellikli bir ticari kredi kartıdır.

Maximum TEMA Şirket Kredi Kartı’nız ile yapacağınız her alışverişiniz üzerinden Bankamız tarafından  Tema Vakfı’na kat​kıda bulunulmakta,  böylece, siz Maximum Dünyası’nın avantaj ve fırsatlarından hiçbir fedakarlıkta bulunmadan yararlanırken Tema Vakfı’nı da destekleyebileceksiniz.
Maximum TEMA Şirket Kredi kartına sahip olmak için size en yakın Şubemize uğrayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.
Üstelik Maximum TEMA Şirket Kredi Kartı için gerçek kişi tacir müşterilerimiz  İşCep uygulama​mız üzerinden 7/24 kolayca kart başvurusu yapabilir, tahsis edilen kartınızı iş adresinizden teslim alabilirsiniz.
 • İşCep uygulaması üzerinden>Başvurular>Kartlar>Ticari Kredi Kartı 


seçeneği ile başvurunuzu iletebilirsiniz.


 • Dünya çapında Visa ve Mastercard logosu taşıyan tüm noktalarda ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.
 • Türkiye çapında 400.000’i aşkın Maximum üye işyerinden yaptığınız alışverişlerden MaxiPuan kazanabilir ve kazandığınız puanları Maximum üye işyerlerinde kullanarak, Maximum dünyasının puan, taksit ve indirim avantajlarının tamamından yararlanabilirsiniz.
 • Bireysel kredi kartlarının taksit yapamadığı akaryakıt, gıda, ofis malzemeleri, cep telefonu harcamaları da dahil olmak üzere, ticari harcamalarınızı sektör ayrımı yapmaksızın anlaşmalı Maximum üye işyerlerinde taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz.​
 • Kartlarınıza belirli sektörlerde veya üye işyerinde kullanılacak şekilde özel sektör limiti tanımlayabilirsiniz.
 • Her ay sektörün önde gelen firmalarıyla düzenlenen kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.
 • Her kartınızın puan kullanım yetkisi ayrı ayrı yönetilebilir, çalışanlarınızın kullanımına verdiğiniz bazı kartlarınızın puan kullanmasına izin vermezken, seçtiğiniz kartlarınızın biriktirilen tüm puanı kullanmasına izin verebilirsiniz.
 • Her kartınız için farklı limitler belirleyebilir, kartlarınızın özellik ve yetkilerini farklılaştırabilirsiniz.
 • Yurtdışında yaptığınız harcamalarınızı o ülkeye ait para birimi cinsinden yapabilirsiniz. TL hesap özeti tercihinde bulunmanız durumunda harcamalarınız kartınıza TL olarak yansır ve borcunuzu TL olarak ödersiniz.EUR veya USD hesap özeti tercihinde bulunmanız durumunda yurtdışı alışverişleriniz, EUR veya USD para biriminden kartınıza yansır. EUR ve/veya USD hesap özeti için Şubenize başvurabilirsiniz. Detaylı bilgi​
 • Maximum TEMA Şirket Kredi kartınıza ilişkin bilgileri Maximum İşyerim, İşCep ve Ticari İnternet Şubemiz’den takip edebilir ve kredi kartı geri ödeme işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.

Alışveriş Sigortasından hiçbir ek ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. 


Maximum İşyerim uygulamasını hemen yükleyin.

POS ve/veya Ticari Kart sahibi KOBİ'ler için İş Bankası'ndan Maximum İşyerim Uygulaması!

Bottom
Top