-

Maximum Business Sanal Kart'la İnternet Alışverişleri 

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi asıl kredi kartı numaranızı vermenize gerek kalmadan Maximum Business Sanal Kartınızla yapabilirsiniz.
 
​Maximum Business Sanal Kart, Maximum Business Kart’ınıza bağlı olarak açılan, kartın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde (mail order, telephone order,key-in vb.) kullanılabilen bir kredi kartı numarasıdır. Ticari Sanal Kart numarası talep anında üretilir, hemen kullanılabilir durumdadır.

Bayi Kart ve İmece Kart haricindeki tüm İş Bankası Ticari Kredi Kartları için Ticari Sanal Kart üretilebilmektedir.

  • Ticari İnternet Şubemizin Kartlar -> Sanal Kart -> Başvuru
  • Maximum İşyerim uygulamasının Kart Ayarları menüsünden “Ticari Sanal Kart İşlemlerini Yapabilir”i  işaretledikten sonra “Sanal Kart Limit Belirleme Yüzdesi” belirleyerek yapabilir,
  • Şubelerimize başvurarak asıl kartınızı yetkilendirip ticari sanal kartınızı hemen oluşturabilirsiniz.


Örneğin limiti 10.000 TL olan bir kart için limit belirleme yüzdesinin %80 olarak tanımlamanız halinde kartınıza bağlı olarak üretilecek Ticari Sanal Kart için tek seferde en fazla 8.000 TL tutarında limit belirlenebilecektir.

Maximum Business Sanal Kart'ınız, yapacağınız alışverişleriniz üzerinden MaxiPuan kazandırır ve ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksit yapar. Maximum Business Sanal Kart'ınız sıfır limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit aktarımı yapmanız gerekir.

Ticari Sanal Kartınıza limit aktarmak için Ticari İnternet Şube, Maximum İşyerim veya Maximum Mobil uygulamamızı 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Aktardığınız limitin süresi sona erdiğinde, Ticari Sanal Kart'ınızda kullanılmamış limit kalırsa, kalan limit otomatik olarak Maximum Business Kart’ınıza geri aktarılır. Dilerseniz kendiniz de Ticari İnternet Şube, Maximum İşyerim veya Maximum Mobil'den limitinizi sıfırlayabilirsiniz. İsterseniz saatlik, haftalık ve aylık dönemler için otomatik limit aktarma talimatı verebilirsiniz.

Maximum Business Sanal Kart'ınızla yapacağınız işlemler doğrudan Maximum Business Kart’ınıza aktarılır, Ticari Sanal Kart için ayrı bir hesap özeti gönderilmez. 

Ticari Sanal Kart için belirlenen limit asıl kartın kullanılabilir limitinden düşülmemektedir, söz konusu limitin kullanılmayan kısmını asıl kartınızla yapacağınız işlemlerde kullanabilirsiniz. Örneğin, 10.000 TL limiti olan bir asıl karta bağlı sanal kart için 1 hafta süreyle 2.000 TL limit belirlenmiş ve bu sanal kartla 500 TL tutarında işlem yaptığınızda asıl ticari kredi kartınız ile 9.500 TL’ye kadar işlem yapabilirsiniz.

Maximum Business Sanal kart başvurunuzdan sonra kartınızı hemen kullanmak için Ticari İnternet Şube, Maximum İşyerim veya Maximum Mobil’den yapılabilecek işlemler;

  • Sanal kart oluşturma
  • Limit belirleme
  • Limit sıfırlama
  • Sanal kart iptali
  • Otomatik limit belirleme talimatı verme/iptal işlemleri


Maximum İşyerim uygulamasını hemen yükleyin.

POS ve/veya Ticari Kart sahibi KOBİ'ler için İş Bankası'ndan Maximum İşyerim Uygulaması!

Bottom
Top