Maximum İşyerim'den POS'um Cepte'ye başvurun, NFC özellikli Android cep telefonunuzu/tabletinizi temassız POS cihazına dönüştürün; taksitli işlem alma, MaxiPuan kullandırma, çalışan yetkilendirme özellikleri ile tanışın.

​POS’um Cepte


POS'um Cepte ile cep telefonunuz artık POS’unuz! 

POS'um Cepte ile fiziksel POS cihazına ihtiyaç duymadan Android cihazlar ile temassız özellikli kartlardan veya mobil ödeme özellikli cep telefonlarından ödeme alabilirsiniz. Cep telefonlarının temassız POS cihazına nasıl dönüştüğünü buradan ​izleyebilirsiniz.


İş Bankası POS’um Cepte’yi nasıl kullanabilirim?​​

Maximum İşyerim uygulamasına giriş yaptıktan sonra «Ödeme Al» menüsü üzerinden «POS’um Cepte ile Ödeme Al» seçeneğine tıklayarak ödeme alabilirsiniz. 

Ödeme almak için satışını yapmak istediğiniz ürün veya hizmetin tutarını POS’um Cepte uygulamasına girdikten sonra ve «Ödeme Al» butonuna basmanız yeterlidir. Müşteriniz, ödeme yapmak istediği temassız kartını veya mobil ödeme özellikli cep telefonunu, kullandığınız mobil cihazın arka bölümünde yer alan NFC antenine okuttuğunda ödeme işleminiz tamamlanır. 

Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra müşterinizin talebine göre işleme ait bilgi fişini SMS veya e-mail yöntemlerinden biriyle kart sahibine iletebilirsiniz.

Temassız işlem limiti dâhilinde (750 TL) şifre kullanmadan işlem yapılabilmektedir. Temassız işlem limiti üzerindeki (750 TL üzeri) işlemlerde ise kart şifresi mobil cihaza girilerek işlem tamamlanabilmektedir.

 

İş Bankası POS’um Cepte kimlerin kullanımına uygundur?

NFC özellikli Android bir cihaza sahip, özellikle POS cihazı taşımak istemeyen ve seyyar bir şekilde ödeme alma ihtiyacı olan esnaf, KOBİ ve mikro ölçekteki üye işyerlerimiz (Yazarkasa POS mükellefi olmayan) kullanabilir​.İş Bankası POS’um Cepte’ye nasıl başvurabilirim?

POS’um Cepte ürününe Maximum İşyerim uygulaması üzerinden kolayca başvurunuzu yapabilir ve anında ödeme almaya başlayabilirsiniz. Ticari İnternet Şube ya da İşCep için kullandığınız mevcut mobil şifreniz ile Maximum İşyerim uygulamasına giriş yaptıktan sonra «Başvurular» menüsünde yer alan «Anında Üye İşyeri Başvurusu» sekmesinden POS’um Cepte’ye başvuru yapabilirsiniz.​

​​​​