Nakit ihtiyaçlarınızın arttığı dönemlerde; Taksitli Nakit Avans özelliğini kullanarak 18 aya varan vadeler ile nakit ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz.
 
Taksitli Nakit Avans işlemlerinizi;

  • İnternet Şubemizden,
  • İşCep’ten,
  • Bankamatiklerimizden,
  • Şubelerimizden
 
gerçekleştirebilirsiniz.
Detaylı Bilgi
- 2 - 18 ay  vade ile, Taksitli Nakit Avans çekebilirsiniz.
- Taksitli Nakit Avans işlemi yapabilmeniz için kartınıza bu yetkinin ve nakit limitinin tanımlanmış olması gerekir.
- Taksitli nakit avans, işlem başına minimum 300 TL tutarında kullanılabilir.
- Kartınızın işlem anındaki kullanılabilir nakit çekme limiti kadar Taksitli Nakit Avans işlemi yapabilirsiniz. İşlem gerçekleştirdiğiniz Bankamatik cihazının teknik özellikleri ve içerisindeki banknot çeşitliliğine göre tek seferde çekebileceğiniz tutar kartınızın kullanılabilir nakit çekim limitinden az olabilmekte, bu durumda ikinci bir işlem yapmanız gerekebilmektedir.
- Taksitli Nakit Avans işlemlerinizde taksit tutarlarına ait anapara tutarları ile söz konusu taksite ait faiz, vergi ve fon tutarları kredi kartı hesap özetinize tek kayıt ile yansıtılacaktır.
- Taksitli Nakit Avans işlemlerinize ait ödeme tablosu, kredi kartınızın işlem anındaki hesap kesim tarihi dikkate alınarak oluşturulduğundan, Taksitli Nakit Avans işlemi olan kredi kartınızın hesap kesim tarihleri, Taksitli Nakit Avans işlemleri kapanana kadar değiştirilemeyecektir.
- Taksitli Nakit Avans işlemlerinizin hesap özeti ile bildirilen taksit anapara tutarının son ödeme tarihine kadar ödenmesi durumunda, söz konusu tutara faiz tahakkuk etmemektedir. Son ödeme tarihinde ödenmeyen Taksitli Nakit Avans işlemi anaparası için ise son ödeme tarihinde, nakit faiz oranı üzerinden akdi faiz hesaplanmaya başlanacak ve bu tutar biriken nakit çekme faizine eklenecektir.
- Son ödeme tarihinden sonra, ödeme gününe kadar, taksit anapara tutarı, nakit bakiye içerisinde, günlük olarak nakit faiz oranı üzerinden faizlendirilecektir.
- Türkiye İş Bankası, kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır.
- Tacir olmayan tüzel kişilerin kullandığı Taksitli Nakit Avans işlemlerinde azami vade 12 ay olabilecektir. ​
 Taksitli Nakit Avans işlemlerine uygulanan faiz ve ücretler​