Ticari kredi kartınızla taksitli olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinize taksit ekleyerek ödemelerinizi daha uzun vadede rahatça gerçekleştirebilirsiniz.
Uygulama Koşulları:

1. Artı Taksit işlemi asgari 50 TL ve üzeri taksitli işlemler için geçerlidir, azami bir işlem tutarı ise bulunmamaktadır.
2. Artı taksit işlemlerini Şubelerimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
3.Taksitli işlemlere artı taksit uygulaması, taksitli işlemin yapıldığı tarihi izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilir. Artı taksit talebinin iptali hesap kesim tarihinden sonra işleme alınamaz.
4. Herhangi bir taksiti hesap özetine borç kaydedilmiş, ancak bekleyen taksitleri bulunan işlemler için artı taksit talep edilemez.
5. Artı taksit sayısı ile birlikte orijinal işlemin toplam vadesi 18 ayı geçemez. 
6. Artı taksit uygulaması kapsamında işlemi bulunan ticari kredi kartları için, artı taksit uygulanmış işleme ait bekleyen taksitlerin tamamı karta borç kaydedilene veya işlemin artı taksit kısmı erken kapatılana kadar hesap kesim tarihi değişikliği yapılamaz.
7. Vade farklı taksitli satış (Maximum Fırsat) işlemleri, sonradan taksitlendirilen peşin işlemler ve taksitli nakit avans (TNA) işlemlerinde artı taksit yapılamaz.
8.Tacir olmayan tüzel kişiler de artı taksit sayısı ile birlikte orijinal işlemin toplam vadesi 12 ayı geçemez. ​ 
Ticari Kredi Kart Artı Taksit işlemlerine ilişkin yürürlükteki faiz oranı bilgilerimiz ​​