-
  • Maximum Kart

    Maximum Business Turizm Kart

    Maximum Business Turizm Kart ile Avantajları Keşfet!

Maximum Business Turizm Kartı ile 400.000’den fazla Maximum üye işyerlerimizden yapacağınız alışverişlerinizde taksit fırsatından yararlanabilir, MaxiPuan kazanabilir ve kazandığınız MaxiPuanları kullanabilirsiniz.
Ayrıca, peşin alışverişlerinizi uygun faiz oranlarıyla 6 aya kadar erteleme imkânından yararlanmanın yanı sıra restoran ve otopark indirimlerinden de faydalababilirsiniz.

Maximum Business Turizm Kartı’nın geçerli olduğu yerler nerelerdir?

İş seyahati, akaryakıt alımı, konaklama gibi harcamalara ek olarak, ürün ve hizmet alımları da dahil olmak üzere tüm şirket ihtiyaçları için Turizm Kartı’nı kullanmak mümkün!

Yurt içinde Visa, MasterCard veya Troy, yurtdışında ise Visa, MasterCard veya (Troy marka kartlarımız için) Discover logosu taşıyan tüm noktalarda kartınızla işlem yapabilirsiniz.


Maximum Business Turizm Kartı ile Her Yolculukta Avantajları Keşfedin ​

Bireysel kredi kartlarından farklı olarak cep telefonu, akaryakıt ve gıda sektörleri de dahil olmak üzere Maximum üye işyerlerinde 18 aya varan taksit avantajından yararlanabilir, bu alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilirsiniz.
Tedarikçinizden peşin alışveriş yaparak, uygun faiz oranları ile alışverişlerinizi 18 aya kadar taksitlendirebilir, üstelik firmanıza uygun ödeme planını da oluşturabilirsiniz.
Her bir peşin alışverişi 6 aya kadar taksitlendirebilir, diğer bir deyişle 6 aya kadar öteleyebilirsiniz.
Nakit çekim yetkisi verilen kartlarınızdan dünya çapında Visa, MasterCard veya (Troy marka kartlarımız için) Discover logolu ATM'lerden, 7/24 nakit avans çekebilirsiniz.
Nakit ihtiyacında Taksitli Nakit Avans özelliğini kullanarak 18 aya varan vadeler ile ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.
Kredi kartınızla gerçekleştirdiğiniz taksitli işlemlere ek olarak sonradan 18 taksit ilave edebilirsiniz.
Bankamız ya da diğer banka kanallarından gerçekleştirilen nakit avans işlemlerini sonradan taksitlendirebilirsiniz.
E-ticaret sitelerinden yapılacak harcamalarda 3D Secure ile alışveriş yapabilirsiniz.
Maximum Business Turizm Kartlar da temassız özelliğe sahip olabilmektedir. Temassız özellikli kartınız ile azami 750 TL’ye kadar olan işlemler için kart şifresi girmeden, 750 TL üzerindeki işlemler içinse şifre girerek işlem gerçekleştirebilirsiniz.
Düzenli olarak güncellenen firma bazında ya da genel kampanya fırsatlarından yararlanabilir, söz konusu ticari kart kampanyalarına buradan​ ulaşabilirsiniz.


Maximum Business Turizm Kartı Esnek Para Birimi Özelliği 

Yurt dışında yapılan harcamalarını, ülkeye ait para birimi cinsinden yapabilirsiniz. TL hesap özeti tercihinde bulunulması durumunda harcamalar karta TL olarak yansıtılacak olup kart borcu TL olarak ödenmektedir. EUR veya USD hesap özeti tercihinde bulunulması halinde yurt dışı alışverişleri, EUR veya USD olarak karta yansımaktadır. Kredi kartı yurt dışında gerçekleştirilen nakit avans işlemleri karta her daim TL olarak yansıtılmaktadır.

Maximum Business Turizm Kartıyla Yapılabilecek Dijital İşlemler ​


Kart bazında icmal ve ekstrelerin yanı sıra, departman bazında harcama raporu, genel rapor ya da limit raporu gibi raporlara ulaşarak kart harcamalarını kolayca takip edilebilir.
Ticari kredi kartı kullanımına ilişkin bilgiler İnternet Şubemiz, İşCep ve Maximum İşyerim aracılığı ile izlenebilmekte ve kredi kartı geri ödeme işlemi yapılabimektedir.
Belirli sektörler veya üye işyerinde kullanılmak üzere her kart için farklı limitler belirlenebilir, kartların özellik ve yetkileri farklılaştırılabilir.
Peşin alışverişleri taksitlendirme veya vadelendirme işlemlerini alışveriş işlemleri ardından hesap kesim tarihine kadar İşCep, İnternet Şubemiz ve Maximum İşyerim üzerinden gerçekleştirilebilir. Hesap özeti ödeme İşlemleri son ödeme tarihinden önce İşCep veya İnternet Şubemizden gerçekleştirilebilir.

Maximum Business Turizm Kartı Aylık Asgari Ödeme Tutarı Nedir?​

Maximum Business Turizm Kartı’nın asgari ödeme tutarı hesap özeti borcunun %10’si olmaktadır. K.K.T.C. 'de faaliyet gösteren Şubelerce üretilen Maximum Business Turizm Kredi Kartları için de aynı şekilde asgari ödeme tutarı hesap özeti borcunun %20'sidir.