-
  • Maximum Kart

    KOTO Kart

    Kocaeli Ticaret Odası üyeleri şirket harcamalarında KOTO Kart ile çok özel avantajlardan yararlanıyor.

Ülkemizin en köklü meslek örgütlerinden olan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) üyesi iseniz size özel geliştirilen KOTO Logolu Maximum Business Kart ile Kocaeli genelinde faaliyet gösteren anlaşmalı üye işyerinden indirimli alışveriş yaparken, ticari kredi kartlarına sunulan Maximum dünyasının tüm puan ve taksit avantajlarından yararlanmaya devam edersiniz. 

Ayrıca, KOTO Logolu Maximum Ayrıca, KOTO Logolu Maximum Business Kart sahipleri;

• ilk 6 ay için kart ücreti istisnasından yararlanabilir,
• 5.000 TL tutarındaki ilk hesap özeti ekstresi için 50 MaxiPuan hediye kazanır,
• 50 Havale ve 20 EFT’den oluşan “Hoş Geldin Paketi”nden ücretsiz yararlanabilir,
• Avantajlı koşullarla Anadolu Hayat Grup Emeklilik planından faydalanabilirsiniz.
Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Logolu Maximum Business Kartı başvurunuz için sizi en yakın Şubemize bekliyoruz.

Avantaj Sağlayan İşyerleri için Avantaj Sağlayan İşyerleri için tıklayınız.

​Ayrıntılar:

1- KOTO Logolu Maximum Business Kart ücreti 6. ay ekstresine yansıtılacaktır.

2- 50 MaxiPuan hediye kazanılabilmesi için 2- 50 MaxiPuan hediye kazanılabilmesi için KOTO Logolu Maximum Business Kart ile gerçekleştirilen harcama tutarının asgari 5.000 TL olması gerekmektedir. Hediye MaxiPuanlar şirket interaktif müşteri numarası bazında hesaplanacak ve bir müşteri şirket interaktif müşteri numarası bazında azami 50 MaxiPuan kazanabilecektir. Şirkete ait birden fazla KOTO Logolu Maximum Business kartı olması halinde, toplam  harcama tutarı hesaplanacak olup, söz konusu tutarın asgari 5.000 TL olması halinde 50 MaxiPuan hediye edilecektir. Hediye MaxiPuanlar, harcama yapılan ayı takip eden ay sonuna kadar müşterilerin kullanılabilir durumdaki puan kullanım yetkisi bulunan en yüksek harcamaya sahip KOTO Logolu Maximum Business kartına yüklenecektir. Örneğin; Ocak 2019’da 5.000-TL ve üzeri harcama yapılması halinde kartlarla ilişkili hediye MaxiPuanlar 28 Şubat 2019 tarihine kadar yüklenecektir. Hediye MaxiPuan yüklenebilmesi için yükleme tarihinde şirket interaktif müşteri numarası altında kullanılabilir durumda asgari bir adet KOTO Logolu Maximum Business kart bulunması gerekmektedir.

3- “Hoş Geldin Paketi” İnternet Şube veya İşCep üzerinden kullanabilecekleri 50 Havale ve 20 EFT işlemini içermektedir. Geç EFT işlemleri paket kapsamında değildir. Söz konusu paket, KOTO Logolu Maximum Business kartın kullanıcıya teslim edilerek kullanıma açılmasını takip eden ay içerisinde tanımlanacaktır. “Hoş Geldin Paketi”nden bir müşteri şirket interaktif müşteri numarası bazında sadece bir kez yararlanabilecektir. Paket kapsamındaki haklar en az 1 adet kullanılabilir KOTO Logolu Maximum Business Kart sahibi olmanız koşuluyla, 6 ay süreyle geçerli olacak ve 6. ayın sonunda kullanılmayan haklar silinecektir.

4- Türkiye İş Bankası A.Ş. KOTO Logolu Maximum Business kart sahiplerine sunduğu avantaj ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Maximum İşyerim uygulamasını hemen yükleyin.

POS ve/veya Ticari Kart sahibi KOBİ'ler için İş Bankası'ndan Maximum İşyerim Uygulaması!

Bottom
Top