-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.4.2024 - 30.6.2024
SON 32 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

1 Nisan – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında İş Bankası ticari kredi kartına ilk kez başvurun, onaylanan kartınız ile takip eden ay sonuna kadar 100.000 TL alışveriş yapın, 3.000 TL MaxiPuan kazanın!

Ticari Kredi Kartı Başvuru Kanalları: İşCep ve Şubelerimiz

İşCep’te Başvurular > Ticari Kredi Kartı Başvurusu

Üstelik Gerçek kişi tacir/esnaf müşterilerimizin Ticari Kredi Kartına İşCep veya Şubelerimiz aracılığıyla başvuruları anında değerlendirilecek ve kartları iş adreslerine teslim edilecektir.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası ticari kredi kartları (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız kartlar, KGF ve KOSGEB Kredileri kapsamında tahsis edilen ticari kredi kartları, Maximum Business + ve Bayi Kartlar, Bireysel nitelikli kredi kartları, Bankamatik Kartlar, Ön Ödemeleri Kartlar, İmece Kartlar, Sanal Kartlar kampanyaya dahil değildir.)

Ek koşullar: 1 Nisan – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında tüm kanallarımızdan ticari kredi kartı başvurusunda bulunarak 01.04.2024 tarihi itibariyle Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimize harcama koşulunu sağlamaları halinde 3.000 TL MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 1 Nisan 2024 tarihinden önce tüm İş Bankası ticari kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de yeni ticari kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Bu kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Ödül Kullanımı: Ödül MaxiPuan'lar "Anında Kredi Kartı" ile alınan başvurular dahil olmak üzere kullanılabilir ve açık durumdaki ticari kredi kartlarına kart tahsis tarihini takip eden 2. ay içerisinde yüklenecektir. Örneğin 15.04.2024 tarihinde tahsis edilen ticari kredi kart ile 31.05.2024 tarihine kadar toplamda 100.000 TL veya üzeri alışveriş yapılması halinde 3.000 TL MaxiPuan Haziran ayı içerisinde yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 3.000 TL MaxiPuan kazanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, MaxiPuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. Maximiles Business kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 31.08.2024’tür (bu tarih dahil).

Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. 


Yeni Ticari Kredi Kartı Müşterilerimize Hoş Geldin Kampanyası

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 02 Ocak 2024 Yeni Ticari Kredi Kartı Müşterilerimize Hoş Geldin Kampanyası!

  2 Ocak - 31 Mart 2024 tarihleri arasında İş Bankası ticari kredi kartına ilk kez başvurun, onaylanan kartınız ile takip eden ay sonuna kadar 75.000 TL alışveriş yapın, 2.500 TL MaxiPuan kazanın!

  Ticari Kredi Kartı Başvuru Kanalları: İşCep ve Şubelerimiz

  İşCep’te Başvurular >Ticari Kredi Kartı Başvurusu

  ​Üstelik Gerçek kişi tacir/esnaf müşterilerimizin Ticari Kredi Kartına, İşCep veya Şubelerimiz aracılığıyla başvuruları anında değerlendirilecek ve kartları iş adreslerine teslim edilecektir.

  Kampanyaya dahil olan kartlar:  İş Bankası ticari kredi kartları (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız kartlar, KGF ve KOSGEB Kredileri kapsamında tahsis edilen ticari kredi kartları, Maximum Business + ve Bayi Kartlar, Bireysel nitelikli kredi kartları, Bankamatik Kartlar, Ön Ödemeleri Kartlar, İmece Kartlar, Sanal Kartlar kampanyaya dahil değildir.)

  Ek koşullar: 2 Ocak - 31 Mart 2024 tarihleri arasında tüm kanallarımızdan ticari kredi kartı başvurusunda bulunarak 02.01.2024 tarihi itibariyle Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimize harcama koşulunu sağlamaları halinde 2.500 TL MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 2 Ocak 2024 tarihinden önce tüm İş Bankası ticari kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de yeni ticari kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Bu kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

  Ödül Kullanımı: Ödül MaxiPuan'lar "Anında Kredi Kartı" ile alınan başvurular dahil olmak üzere kullanılabilir ve açık durumdaki ticari kredi kartlarına kart tahsis tarihini takip eden 2. ay içerisinde yüklenecektir. Örneğin 15.01.2024 tarihinde tahsis edilen ticari kredi kart ile 29.02.2024 tarihine kadar toplamda 75.000 TL veya üzeri alışveriş yapılması halinde 2.500 TL MaxiPuan Mart ayı içerisinde yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 2.500 TL MaxiPuan kazanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, MaxiPuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. Maximiles Business kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 31.05.2024’tür (bu tarih dahil).

  Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.  • 01 Ekim 2023 Yeni Ticari Kredi Kartı Müşterilerimize Hoş Geldin Kampanyası!

  1 Ekim - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında İş Bankası ticari kredi kartına ilk kez başvurun, onaylanan kartınız ile takip eden ay sonuna kadar 50.000 TL alışveriş yapın, 2.500 TL MaxiPuan kazanın!

  Ticari Kredi Kartı Başvuru Kanalları: Maximum İşyerim, İşCep ve Şubelerimiz

  İşCep’te Başvurular >Ticari Kredi Kartı Başvurusu
  Maximum İşyerim’de Başvurular>Anında Ticari Kart Başvurusu

  Üstelik Gerçek kişi tacir/esnaf müşterilerimizin Ticari Kredi Kartına Maximum İşyerim, İşCep veya Şubelerimiz aracılığıyla başvuruları anında değerlendirilecek ve kartları iş adreslerine teslim edilecektir.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası ticari kredi kartları (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız kartlar, Tacir Olmayan Tüzel Kişilerin Kredi Kartları, KGF ve KOSGEB Kredileri kapsamında tahsis edilen ticari kredi kartları, Maximum Business + ve Bayi Kartlar, Bireysel nitelikli kredi kartları, Bankamatik Kartlar, Ön Ödemeleri Kartlar, İmece Kartlar, Sanal Kartlar kampanyaya dahil değildir.)

  Ek koşullar: 1 Ekim - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında tüm kanallarımızdan ticari kredi kartı başvurusunda bulunarak 01.10.2023 tarihi itibariyle Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimize harcama koşulunu sağlamaları halinde 2.500 TL MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 1 Ekim 2023 tarihinden önce tüm İş Bankası ticari kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de yeni ticari kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Bu kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

  Ödül Kullanımı: Ödül MaxiPuan'lar "Anında Kredi Kartı" ile alınan başvurular dahil olmak üzere kullanılabilir ve açık durumdaki ticari kredi kartlarına kart tahsis tarihini takip eden 2. ay içerisinde yüklenecektir. Örneğin 20.10.2023 tarihinde tahsis edilen ticari kredi kart ile 31.11.2023 tarihine kadar toplamda 50.000 TL veya üzeri alışveriş yapılması halinde 2.500 TL MaxiPuan Aralık ayı içerisinde yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 2.500 TL MaxiPuan kazanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, MaxiPuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. Maximiles Business kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 29.02.2024’tür (bu tarih dahil).

  Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.  • 18 Temmuz 2023 Yeni Ticari Kredi Kartı Müşterilerimize Hoş Geldin Kampanyası!

  18 Temmuz – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında İş Bankası ticari kredi kartına ilk kez başvurun, onaylanan kartınız ile takip eden ay sonuna kadar 40.000 TL alışveriş yapın, 2.000 TL MaxiPuan kazanın!


  Ticari Kredi Kartı Başvuru Kanalları: Maximum İşyerim, İşCep ve Şubelerimiz
  • ​İşCep’te Başvurular >Ticari Kredi Kartı Başvurusu
  • Maximum İşyerim’de Başvurular>Anında Ticari Kart Başvurusu
  Üstelik Gerçek kişi tacir/esnaf müşterilerimizin Ticari Kredi Kartına Maximum İşyerim, İşCep veya Şubelerimiz aracılığıyla başvuruları anında değerlendirilecek ve kartları iş adreslerine teslim edilecektir.

  Kampanyaya dahil olan kartlar:  İş Bankası ticari kredi kartları (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız kartlar, Tacir Olmayan Tüzel Kişilerin Kredi Kartları, KGF ve KOSGEB Kredileri kapsamında tahsis edilen ticari kredi kartları, Maximum Business + ve Bayi Kartlar, Bireysel nitelikli kredi kartları, Bankamatik Kartlar, Ön Ödemeleri Kartlar, İmece Kartlar, Sanal Kartlar kampanyaya dahil değildir.)


  Ek koşullar: 18 Temmuz – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında tüm kanallarımızdan ticari kredi kartı başvurusunda bulunarak 18.07.2023 tarihi itibariyle Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimize harcama koşulunu sağlamaları halinde 2.000 TL MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 18 Temmuz 2023 tarihinden önce tüm İş Bankası ticari kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de yeni ticari kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Bu kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.


  Ödül Kullanımı: Ödül MaxiPuan'lar "Anında Kredi Kartı" ile alınan başvurular dahil olmak üzere kullanılabilir ve açık durumdaki ticari kredi kartlarına kart tahsis tarihini takip eden 2. ay içerisinde yüklenecektir. Örneğin 20.07.2023 tarihinde tahsis edilen ticari kredi kart ile 31.08.2023 tarihine kadar toplamda 40.000 TL veya üzeri alışveriş yapılması halinde 2.000 TL MaxiPuan Eylül ayı içerisinde yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 2.000 TL MaxiPuan kazanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, MaxiPuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. Maximiles Business kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 30.12.2023’tür (bu tarih dahil).

  Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. 


 • 01 Mart 2023 Yeni Ticari Kredi Kartı Müşterilerimize Hoş Geldin Kampanyası!

  ​​1 Mart – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında İş Bankası ticari kredi kartına ilk kez başvurun, onaylanan kartınız ile takip eden ay sonuna kadar 20.000 TL alışveriş yapın, 2.000 TL MaxiPuan kazanın!


  Ticari Kredi Kartı Başvuru Kanalları: Maximum İşyerim, İşCep ve Şubelerimiz

  İşCep’te Başvurular >Ticari Kredi Kartı Başvurusu
  Maximum İşyerim’de Başvurular>Anında Ticari Kart Başvurusu

  Üstelik Gerçek kişi tacir/esnaf müşterilerimizin ticari kredi kartına Maximum İşyerim, İşCep veya Şubelerimiz aracılığıyla başvuruları anında değerlendirilecek ve kartları iş adreslerine teslim edilecektir.

  Kampanyaya dahil olan kartlar:  İş Bankası ticari kredi kartları (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız kartlar, Tacir Olmayan Tüzel Kişilerin Kredi Kartları, KGF ve KOSGEB Kredileri kapsamında tahsis edilen ticari kredi kartları, Maximum Business + ve Bayi Kartlar, Bireysel nitelikli kredi kartları, Bankamatik Kartlar, Ön Ödemeleri Kartlar, İmece Kartlar, Sanal Kartlar kampanyaya dahil değildir.)

  Ek koşullar: 1 Mart – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında tüm kanallarımızdan ticari kredi kartı başvurusunda bulunarak 01.03.2023 tarihi itibarıyla Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimize harcama koşulunu sağlamaları halinde 2.000 TL MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 1 Mart 2023 tarihinden önce tüm İş Bankası ticari kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de yeni ticari kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Bu kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

  Ödül Kullanımı: Ödül MaxiPuan'lar "Anında Kredi Kartı" ile alınan başvurular dahil olmak üzere kullanılabilir ve açık durumdaki ticari kredi kartlarına kart tahsis tarihini takip eden 2. ay içerisinde yüklenecektir. Örneğin 15.03.2023 tarihinde tahsis edilen ticari kredi kart ile 30.04.2023 tarihine kadar toplamda 20.000 TL veya üzeri alışveriş yapılması halinde 2.000 TL MaxiPuan Mayıs ayı içerisinde yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 2.000 TL MaxiPuan kazanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, MaxiPuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. Maximiles Business kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 31.08.2023’tür (bu tarih dahil).

  Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.