-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.10.2023 - 31.12.2023
SON 31 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları​

1 Ekim - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında İş Bankası ticari kredi kartına ilk kez başvurun, onaylanan kartınız ile takip eden ay sonuna kadar 50.000 TL alışveriş yapın, 2.500 TL MaxiPuan kazanın!

Ticari Kredi Kartı Başvuru Kanalları: Maximum İşyerim, İşCep ve Şubelerimiz

İşCep’te Başvurular >Ticari Kredi Kartı Başvurusu
Maximum İşyerim’de Başvurular>Anında Ticari Kart Başvurusu

Üstelik Gerçek kişi tacir/esnaf müşterilerimizin Ticari Kredi Kartına Maximum İşyerim, İşCep veya Şubelerimiz aracılığıyla başvuruları anında değerlendirilecek ve kartları iş adreslerine teslim edilecektir.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası ticari kredi kartları (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız kartlar, Tacir Olmayan Tüzel Kişilerin Kredi Kartları, KGF ve KOSGEB Kredileri kapsamında tahsis edilen ticari kredi kartları, Maximum Business + ve Bayi Kartlar, Bireysel nitelikli kredi kartları, Bankamatik Kartlar, Ön Ödemeleri Kartlar, İmece Kartlar, Sanal Kartlar kampanyaya dahil değildir.)

Ek koşullar: 1 Ekim - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında tüm kanallarımızdan ticari kredi kartı başvurusunda bulunarak 01.10.2023 tarihi itibariyle Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimize harcama koşulunu sağlamaları halinde 2.500 TL MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 1 Ekim 2023 tarihinden önce tüm İş Bankası ticari kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de yeni ticari kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Bu kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Ödül Kullanımı: Ödül MaxiPuan'lar "Anında Kredi Kartı" ile alınan başvurular dahil olmak üzere kullanılabilir ve açık durumdaki ticari kredi kartlarına kart tahsis tarihini takip eden 2. ay içerisinde yüklenecektir. Örneğin 20.10.2023 tarihinde tahsis edilen ticari kredi kart ile 31.11.2023 tarihine kadar toplamda 50.000 TL veya üzeri alışveriş yapılması halinde 2.500 TL MaxiPuan Aralık ayı içerisinde yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 2.500 TL MaxiPuan kazanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, MaxiPuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. Maximiles Business kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 29.02.2024’tür (bu tarih dahil).

Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Yeni Ticari Kredi Kartı Müşterilerimize Hoş Geldin Kampanyası