İş Bankası Kredi Kartınız ile satın aldığınız bir ürün, hasarı veya çalınmayı engelleyecek veya azaltacak her türlü tedbir alınmasına rağmen, çalınır ya da hasar görürse, Alışveriş Sigortanız sizi koruyacaktır. Alışveriş Sigortası ile  asıl ve ek kart sahiplerinin kredi kartlarını kullanarak satın alacakları veya satın alarak başka birine hediye edecekleri mallar aşağıda verilen detaylar dahilinde sigortalıdır. Yurt içinden ve/veya yurt dışından kredi kartı ile satın alındığı tarihten itibaren 90 günlük süre içinde, her bir kart sahibinin yılda azami 2 hasarı için ve olay başına 3.000 TL'ye kadar teminat söz konusudur.

Söz konusu sigortadan yararlanmak isteyen İş Bankası kredi kartı müşterilerinin, olayın meydana geldiği yerdeki polis ya da başka bir yetkili makama 36 saat içinde bildirimde bulunduktan sonra 0 850 724 0724 numaralı telefondan arayarak İş Bankası'nı durumdan haberdar etmeleri gerekmektedir. Alışveriş sigortası dışında kalan hususlarla ilgili bilgi buradan temin edilebilecektir.

Hasar Ödemesinden yararlanma koşulları ve hizmet kapsamı dışındaki diğer durumlar ile kredi kartınıza sunulan ek avantajların kapsamı hakkında 7 gün 24 saat 0 850 724 0 724 no'lu telefondan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
 

 

Maximum Kart'a Başvurun