Maximum Mobil uygulaması Fırsatlar sekmesinde yer alan Gördüm Aldım menüsünden anlaşmalı markaların avantajlı ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Maximum Mobil Gördüm Aldım menüsünden;

• Farklı sektörlerde yer alan markaların Maximum Mobil’e özel sunulan avantajlı kampanyalarından ve ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

• İstediğiniz markadan alışveriş yapabilir ve ödemesini Maximum Mobil üzerinden Bankamız kartları ya da uygulamaya eklediğiniz diğer bankalara ait banka ya da kredi kartları ile kolayca tamamlayabilirsiniz.

• Gördüm Aldım’dan yapılan alışverişlerinizi Gördüm Aldım alanında sağ üst köşede bulunan  “Siparişlerim” kısmına girerek kontrol edebilirsiniz.​


Maximum Mobil’i hemen İndirmek için

Gördüm Aldım Fırsatlarına Ulaşmak İçin

- Maximum Mobil Gördüm Aldım uygulaması, lisansı Türkiye İş Bankası A.Ş.ye ait bir mobil ödeme platformu/uygulaması olup, elektronik ticaret pazar yeri dâhil olmak üzere hiçbir şekilde aracı hizmet sağlayıcı sıfatı bulunmamaktadır.
- T. İş Bankası A.Ş., Maximum Mobil Gördüm Aldım uygulaması üzerinden sunulan mal ve hizmetlerin satışı nedeniyle, Maximum Mobil kullanıcıları ile satıcı/sağlayıcı firma arasında gerçekleştirilen işlemlerin ve kurulan satış sözleşmesi ya da kullanıcı sözleşmesinin tarafı değildir ve satış/hizmet sözleşmesine herhangi bir şekilde aracılık etmemektedir.
- Maximum Mobil Gördüm Aldım uygulaması kapsamında Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından verilen hizmet, satın alınan mal ve hizmet bedellerinin satıcı/sağlayıcı firmaya aktarılması konusunda ödeme aracılığından ibarettir. Bu kapsamda, Maximum Mobil Gördüm Aldım uygulaması üzerinden Maximum Mobil kullanıcıları tarafından satın alınan mal ve hizmetlerin satışı, kullanımı ve diğer tüm hususlar, satıcı/sağlayıcı firma ile Maximum Mobil kullanıcıları arasında kurulacak hüküm ve koşullara tabidir.
- Maximum Mobil Gördüm Aldım uygulaması üzerinden satın alınacak mal ve hizmetlerin satış tutarı sağlayıcı/satıcı firmalar tarafından fatura edilecek olup, söz konusu satış işlemi kapsamında faturalandırılma ihtilafları da dâhil her türlü itiraz/şikayet ve taleplerin satıcı/sağlayıcı firmaya yöneltilmesi gerekmektedir.
- Maximum Mobil Gördüm Aldım uygulamasında yer alan firmalarla yapılan anlaşmalar kapsamında, sunulan avantajlar bireysel alışverişler için geçerlidir. Toplu ticari alışveriş yapıldığının tespit edilmesi halinde bu işlemler iptal edilecek ve bu işlemlerden kazanılan MaxiPuanlar silinecektir. MaxiPuanların kullanılmış olması durumunda ise MaxiPuan tutarı ilgili karta ya da kartın bağlı bulunduğu hesaba borç kaydedilecektir.
- Maximum Mobil Gördüm Aldım uygulamasına dâhil olan firmalar ürün satışlarında adet/tutar sınırlaması getirebilir.


 

 

Maximum Kart'a Başvurun