-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 19 Ocak 2023 Özdilek hipermarketlerinde ve mağazalarında 50 TL MaxiPuan!


  Özdilek hipermarketlerinden ve mağazalarından yapacağınız alışverişlerinize 50 TL MaxiPuan!


  Kampanya Ayrıntıları


  19 Ocak – 1 Mart 2023 tarihleri arasında Özdilek hipermarketlerinden ve mağazalarından tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinize, 50 TL MaxiPuan! Ayrıca Özdilek mağazalarında giyim ve tekstil alışverişlerinizde 8 taksit ayrıcalığı!


  Katılmak için: Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir  -  www.isbank.com.tr/indir 


  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.


  Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Bankamatik kartlar.


  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatik Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Özdilekteyim.com internet sitesinden gerçekleştirilecek alışverişler kampanyaya dahil değildir.


  Taksitli işlemlerde geçerli olan ilave 4 taksit kampanyasına Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard ve Ticari Kredi Kartları ile yapılan alışverişler dahil olup, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, Maximum Fırsat işlemleri dahil değildir.


  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 10 Mart 2023 tarihinde yüklenecek 30 Nisan 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar, 1 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır Maximiles’a yüklenen puanlar, MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler, kampanyamız harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir. Kazanacağınız MaxiPuan’ları Maximum anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.


  Ek Koşullar:​ Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde bankamızın kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.