-
KAMPANYA TARİHLERİ : 13.5.2024 - 3.6.2024
SON 6 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında İşCep veya Maximum Mobil’den alacağınız kod ile 13 Mayıs- 3 Haziran 2024 (3 Haziran dahil) tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında %33 indirim yapılacaktır. 

Kodunuzu almak için İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasında yer alan Katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir. 

İndirim kodunuz SMS ile tarafınıza iletilecektir. yolcu360.com internet sitesindeki kampanya sayfasına veya Yolcu360 mobil uygulamasındaki kampanya sekmesine girildiğinde açılan ekrana kampanya kodunu girerek indirimli fiyatları listeleyebilir ve kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezini arayıp Yolcu360 indirimli fiyatlardan kiralama işleminizi yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles tüm bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar, MaxiPara Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Diğer koşullar: 13 Mayıs 2024 – 31 Aralık 2024 arasındaki araç kiralamalarda geçerlidir. Kampanya yurt dışı kiralamalarda geçerlidir. İndirim 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır. İndirim fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır. Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır (depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vs). İlgili araç grubuna ait teminat tutarları (depozito) kiralama başlangıcında misafirin şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. İndirim, kampanyaya katılım sağlayan tedarikçilerde geçerlidir. İndirim dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır. Koşulların sağlanmadığı durumda yapılacak değişimlerde İndirimi koşulları geçersiz sayılacaktır. İndirim başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez. Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir. Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Yolcu360 önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.


Yolcu360’tan Maximum Mobil Kullanıcılarına Yurt Dışı Araç Kiralamada NET %33 İndirim!