-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 02 Kasım 2023 Efsane Yolcu360 Günleri'nde %38 İndirim Fırsatı!

  Efsane Yolcu360 Günleri'nde yapacağınız araç kiralamalarında Maximum’a özel %38 indirim kazanın! 

  Kampanya kapsamında İşCep veya Maximum Mobil’den alacağınız kod ile 2-5 Kasım 2023 5 Kasım dahil) tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında %38 indirim yapılacaktır. Kodunuzu almak için İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasında yer alan Katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir. İndirim kodunuz SMS ile tarafınıza iletilecektir. Aldığınız kodu yolcu360.com internet sitesindeki kampanya sayfasına veya Yolcu360 mobil uygulamasındaki kampanya sekmesine girildiğinde açılan ekrana kampanya kodunu girerek indirimli fiyatları listeleyebilir ve kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartlar                                                                                                                                                                        
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar, MaxiPara Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.                                          

  Diğer koşullar: 2 Kasım 2023 12:00 – 31 Aralık 2024 23:59 arasındaki araç kiralamalarda geçerlidir. Araç fiyatları, kiralama markaları tarafından belirlenmektedir. Fiyatlar, Yolcu360 web sitesi ve uygulamasına araç kiralama markalarının entegrasyon sisteminden gönderdiği şekilde yansıtılmaktadır. Fiyatlar, kiralama yapılması planlanan tarihlere ve araç kiralama markalarının bu tarihlerdeki doluluk oranına göre değişkenlik gösterir ve fiyatlar değişebilir. Dolayısıyla erken rezervasyon her zaman daha avantajlı olacaktır. Kampanya yurt dışı ve yurt içi kiralamalarda geçerlidir. Efsane Yolcu360 Günleri İndirimi 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır. Efsane Yolcu360 Günleri fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır. Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Yolcu360 ve aracın teslim alınacağı ofisin hizmet kuralları geçerlidir. (Depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vb.) Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır. Araç kiralama ücreti ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. İndirim dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır. Koşulların sağlanmadığı durumda 05 Kasım 2023 tarihinden sonra yapılacak değişimlerde Efsane Yolcu360 Günleri İndirimi koşulları geçersiz sayılacaktır. Efsane Yolcu360 Günleri İndirimi başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez. Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir.

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Yolcu360 önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.