-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 16 Mart 2023 Yolcu 360 Efsane Bahar Kampanyası

  Yolcu360 Efsane Bahar İndirimi Günleri'nde yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden Maximum’a özel %43 ekstra indirim kazanın!

  Kampanya kapsamında İşCep veya Maximum Mobil’den alacağınız kod ile 16-19 Mart 2023 (19 Mart dahil) tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız araç kiralamalarında indirimli fiyat üzerinden %43 ekstra indirim yapılacaktır. Kodunuzu almak için İşCep veya  Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasında yer alan Katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir.  İndirim kodunuz ilgili  uygulama ekranında görüntülenecektir. Yolcu360.com​ internet sitesi veya Yolcu360 mobil uygulamasından Maximum Mobil’e özel Yolcu360 Efsane Bahar İndirimi sayfasına girildiğinde kampanya kodu alanına Maximum Mobil uygulamasından aldığınız kampanya kodunuzu girerek doğrulama sonrası indirimli fiyatları listeleyebilir ve kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezini arayıp Yolcu360 indirim kodunuzu ileterek indirimli fiyatlardan kiralama işleminizi yapabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, MaxiPara Kartlar ve Bankamatik Kartlar

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  Diğer koşullar: Maximum Mobil’e özel Yolcu360 Efsane Bahar İndirimi 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır.

  - Maximum Mobil’e özel Yolcu360 Efsane Bahar İndirimi fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır.

  - Araç fiyatları, kiralama markaları tarafından belirlenmektedir. Fiyatlar, Yolcu360 web sitesi ve uygulamasına araç kiralama markalarının entegrasyon sisteminden gönderdiği şekilde yansıtılmaktadır.

  - Fiyatlar, kiralama yapılması planlanan tarihlere ve araç kiralama markalarının bu tarihlerdeki doluluk oranına göre değişkenlik gösterir ve fiyatlar değişebilir. 

  - Kampanya yurt dışı ve yurt içi kiralamalarda geçerlidir. Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Yolcu360 ve aracın teslim alınacağı ofisin hizmet kuralları geçerlidir. (Depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vb.) Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır. Araç kiralama ücreti ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Maximum Mobil’e özel Yolcu360 Efsane Bahar İndirimi dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır. Koşulların sağlanmadığı durumda 19 Mart 2023 tarihinden sonra yapılacak değişimlerde Maximum Mobil’e özel Yolcu360 Efsane Bahar İndirimi koşulları geçersiz sayılacaktır.

  - Maximum Mobil’e özel Yolcu360 Efsane Bahar İndirimi başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

  - Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir.

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Yolcu360 önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.