-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 10 Ocak 2024 Yenilio.com'da MaxiPuan Fırsatı!

  yenilio.com'da “Yenilio Yenisi” iPhone'a Özel 1.000 TL MaxiPuan Fırsatı!

  Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, 10-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla yenilio.com adresinden tek seferde yapacağınız 15.000 TL ve üzeri ilk alışverişte 1.000 TL MaxiPuan kazanın!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de veya İşcep'te ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

  Uygulamayı telefonunuza indirin: 

  Maximum Mobil/indir
  İşCep/indir​

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, İş Bankası Bankamatik Kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: 
  - Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maxipara Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı 
  - Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, 
  - Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.
  - Aidatsız Kart sahibi müşterilerimiz Bankamatik kartları da olması durumunda kampanyaya katılım sağlayabilirler. Ancak Aidatsız Kartlar ile gerçekleştirilen işlemlerden kampanyaya katılım sağlansa dahi ödül kazanılamayacaktır.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 21 Şubat 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mart 2024’dür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Nisan 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 1.000 TL MaxiPuan kazanabilir. 

  Yenilio Yenisi: Ticaret Bakanlığı tarafından belgelendirilmiş Yenilio (Yenileme merkezi) tarafından TSE standartlarında yapılan yenileme ve sertifikalandırma işleminden sonra satışa sunulan ürünlerdir.

  Ek Koşullar: İş Bankası ve Yenilio kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.