-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.7.2024 - 31.7.2024
SON 7 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

​1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında ilk kez İş Bankası bireysel kredi kartına başvurun,  kartınız onaylandığında 3 ay vadeli 20.000 TL’ye kadar Taksitli Nakit Avans’ınızı faizsiz kullanın!
 
Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları

Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Aidatsız Kartlar, Maxipara Kart, Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartı

Kampanyadan Bankamızdan ilk kez bireysel kredi kartı alan müşterilerimiz yararlanabilecektir. 

İşCep üzerinden Müşteri Olmak İstiyorum özelliği ile İş Bankası müşterisi olup bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan ve kart başvurusu onaylanan müşterilerimiz için geçerli 25.000 TL’ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasının detaylarına aşağıdaki link üzerinden ulaşılabilmekte olup, iki kampanya birleştirilememektedir.

İşCep'ten İş Bankalı olanlara 20.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Ayrıcalığı! (isbank.com.tr)

Faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanımı:  1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında İş Bankası bireysel kredi kartı alan müşterilerimize 31 Ağustos 2024’e kadar ile İşCep, Maximum Mobil ya da Şubelerimiz’den yapılacak 2 ya da 3 ay vadeli 20.000 TL’ye kadar Taksitli Nakit Avans kullanımları için sıfır faiz oranı uygulanacaktır. Müşteri bazında azami 2 işlem ve toplam tutar 20.000 TL’ye kadar olacak şekilde faizsiz taksitli nakit avans kullanılabilecektir. 20.000 TL’nin üstündeki Taksitli Nakit Avans kullanımları için yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir. İşCep, Maximum Mobil, ya da Şubelerimiz dışındaki kanallardan kullanılacak Taksitli Nakit Avanslar için yürürlükte olan faiz oranı kullanılmaya devam edilecektir. Kampanya kapsamında Taksitli Nakit Avans işlemleri için asgari işlem limiti 300 TL, azami işlem tutarı ise 20.000 TL’dir. Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, bir takvim ayında müşteri limitinin %25’i kadar olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Kampanya süresinin sonunda kampanyamıza özel koşullar sona erecek olup, Taksitli Nakit Avans işlemleri için yürürlükte olan faiz oranları geçerli olacaktır. Nakit çekme özelliği kısıtlanmış kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır. Kampanyadan sadece asıl kart sahipleri yaralanacak olup, ek kartlar, HCE kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamı dışındadır.  Türkiye İş Bankası, yasal zorunluluklar ve kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine kısıtlama getirebilir. 

Ek Koşullar: Kampanya kapsamında Bankamız’da yeni kredi kartı müşterisi olma şartları şunlardır:
• Bankamız’dan daha önce hiç bireysel kredi kartı almamış müşterilerimiz yeni kart müşterisi olarak değerlendirilecektir.
• Bankamız’dan daha önce bireysel kredi kartı almış ancak en geç 31 Mart 2024 tarihine kadar kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz de yeni kart müşterisi olarak değerlendirilecektir.

Kampanya kapsamında;
 
- 1-7 Temmuz 2024 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Kredi Kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz 10 Temmuz 2024 itibariyle faizsiz taksitli nakit avans kullanabileceklerdir.
- 8-14 Temmuz 2024 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Kredi Kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz 17 Temmuz 2024 itibariyle faizsiz taksitli nakit avans kullanabileceklerdir.
- 15-21 Temmuz 2024 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Kredi Kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz 24 Temmuz 2024 itibariyle faizsiz taksitli nakit avans kullanabileceklerdir.
- 22-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Kredi Kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz 2 Ağustos 2024 itibariyle faizsiz taksitli nakit avans kullanabileceklerdir.

Taksitli Nakit Avans menüsüne;
- İşCep’te Kartlarım – Taksitli Nakit Avans’ı seçerek ulaşabilirsiniz.
- Maximum Mobil’de Kartlarım – Kart İşlemlerim menüsünde Nakit Avans/Taksitli Nakit AvansYeni Kredi Kartı Müşterilerimize 20.000 TL'ye Kadar Faizsiz Taksitli Nakit Avans Fırsatı!