-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.2.2024 - 29.2.2024
SON 2 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, 1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Vodafone Her Şey Yanımda'dan tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri ilk alışverişte 250 TL MaxiPuan kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de veya İşcep'te ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

Uygulamayı telefonunuza indirin:  

Maximum Mobil/indir
İşCep/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, İş Bankası Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: 
- Ticari Kartlar
- Aidatsız Kartlar, Maxipara Kartlar, Maximum Genç Aidatsız Kredi Kartı 
- Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, 
- Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler,
- Aidatsız Kart sahibi müşterilerimiz Bankamatik kartları da olması durumunda kampanyaya katılım sağlayabilirler. Ancak Aidatsız Kartlar ile gerçekleştirilen işlemlerden kampanyaya katılım sağlansa dahi ödül kazanılamayacaktır.
- Vodafone Her Şey Yanımda'dan gerçekleştirilen her alışverişten yalnızca bir MaxiPuan ödülü kazanılabilecektir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 20 Mart 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Nisan 2024’dür. MaxiPuanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Mayıs 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 250 TL MaxiPuan kazanabilir. 

Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Diğer MaxiPuan ve indirim kampanyaları ile birleştirilemez.Vodafone Her Şey Yanımda'da MaxiPuan Fırsatı!