-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 03 Haziran 2022 Visa’dan Fuudy’ de Visa ile Tek Tıkla Öde’ye %15 İndirim!

  15 Haziran 2022 tarihine kadar, Tek Tıkla Öde’ye kayıtlı Visa logolu İş Bankası kartınızla Fuudy’ den 2. vereceğiniz siparişe %15 indirim!

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Visa logolu Maximum kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart, ek kartlar), Bankamatik Kartları ve Maxipara Kartlar

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

  KAMPANYA KOŞULLARI:

  Kampanya 15 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir. (15 Haziran 2022 Çarşamba saat 23:59’a kadar.)

  Kampanyadan faydalanabilmek için ödemenin Visa logolu İş Bankası kart ile yapılması ve kartın “Visa Tek Tıkla Öde” fonksiyonuna kayıtlı olması gerekmektedir.

  Visa logolu İş Bankası kartının “Visa Tek Tıkla Öde” fonksiyonuna kayıtlı olmaması durumunda ödeme yapılan kart Visa kart olsa dahi kullanıcı kampanyadan faydalanamaz.

  Visa logolu kart sahibinin, kart bilgilerini ilk defa alışveriş esnasında “Visa Tek Tıkla Öde” fonksiyonuna kaydetmesi durumunda %15 indirim bir sonraki alışverişte geçerli olacaktır.

  Kampanya Fuudy uygulaması üzerinden ödemesi yapılan Gel-Al dahil tüm siparişlerde geçerli olup, ödemesi restoranda yapılan siparişlerde geçerli değildir. Bu şekilde kurallara uygun yapılan her katılımda indirim uygulaması olacaktır.

  Kampanya tüm Fuudy üyesi restoranlarda geçerli olup herhangi bir harcama limiti bulunmamaktadır.

  Kurye ücreti kampanya kapsamında değildir.

  Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

  Kampanyanın yürütülmesi amacı ile Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. verilerinizi toplayabilecek ve kampanya bitiminde imha edecektir.

  Fuudy kötü niyetli katılım ve kullanımları eleme hakkına sahiptir.
  Kampanyanın düzenleyicisi Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.’dir.

  Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik, lojistik ya da operasyonel sorun ve aksaklılardan İş Bankası,  Visa sorumlu değildir.

  Kampanyanın yürütülmesinden Fuudy sorumlu olup, İş Bankası ve Visa katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.