-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 17 Şubat 2024 Visa Logolu Maximum Kart'ınıza Hepsiburada'da 75 TL İndirim!

  17-18 Şubat 2024 tarihlerinde Visa logolu Maximum Kart'ınız ile Hepsiburada'dan tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL indirim fırsatı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Visa logolu Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Farklı logolu bireysel kredi kartları, Aidatsız Kartlar, Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler, Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. 

  Ödül kullanımı: Kampanya toplam 20.000 katılım ile sınırlıdır. Visa logolu bireysel kredi kartı ile ödeme yapıldığında anında 75 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri en fazla 75 TL indirim kazanabilir ve kampanyadan yalnızca 1 adet 400 TL ve üzeri işlemi için yararlanabilir. KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 400 TL ve üzerindeki alışverişlerde 75 TL indirim uygulanacaktır. 75 TL indirim, sepet adımında değil, sonraki ödeme sayfasında Visa logolu İş Bankası kart bilgileri girildiğinde sipariş özetine yansıyacaktır. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir. Kampanya süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/iade, cayma hakkının kullanılması vb) indirim geri alınır.

  • Kampanya aşağıdaki ürünlerde/kategorilerde geçerli değildir:

  o Altınlar (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar) linkinde yer alan altın ürünlerinde, 
  o Yurt dışından ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disindan-urunler) linkinde yer alan ürünlerde,
  o Dijital ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/dijital-urunler-kampanyalar) adresindeki tüm ürünlerde,
  o Altın firmaları (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altin-firmalari) linkinde yer alan ürünlerde,
  o Hariç ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/visa-kampanyasi-haric-urunler) linkinde yer alan ürünlerde,
  o Takı ve mücevher (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/taki-mucevher-kadin-girisimciler) linkinde yer alan ürünlerde, 
  o Yurtdışı takı ve mücevher (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurtdisi-taki-mucevher)​ linkinde yer alan ürünlerde.

  Ayrıca;

  • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada ve Visa, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
  • Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Hepsiburada kampanyada ve dahil olan ürünlerde değişiklik yapabilir. Farklı ürünler kampanyaya dahil edilebilir veya mevcut ürünler kampanyadan çıkartılabilir.
  • Çoklu kredi kartı ile ödemelerde geçerli değildir.

  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş., Visa ve Hepsiburada'nın kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır.