-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 20 Ekim 2023 Visa Logolu Kredi Kartınızı Hepsiburada’ya kaydedin, 50 TL İndirim Kazanın!

  20 Ekim 2023 – 20 Kasım 2023 tarihleri arasında (bu tarihler dahil 20 Kasım 2023 saat 23:59’a kadar) Hepsiburada’da Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartlarınızdan biriyle alışveriş yaparak kartınızı ilk kez Hepsiburada’ya kaydedin, 6 Aralık 2023 – 20 Aralık 2023 tarihleri arasında yapacağınız (bu tarihler dahil 20 Aralık 2023 saat 23:59’a kadar) KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kazanın.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, Ticari Kartlar ve Vadematik Kart  ile yapılan işlemler

  Kampanya Koşulları
  • Kampanya, 20 Ekim 2023 – 20 Kasım 2023 tarihleri arasında yapacakları alışverişlerde ödeme yaptıkları Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartının ilk kez Hepsiburada’da kaydedilmesi halinde geçerlidir.
  • Daha önce Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartlarından herhangi biri kayıt edilmişse kampanyadan faydalanılamamaktadır.
  • 20 Ekim 2023 – 20 Kasım 2023 arasında Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartlarından herhangi biri ile alışveriş yapılıp ilk kez kart kaydedildikten sonra 6 Aralık 2023 –20 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli 50 TL değerindeki indirim aşağıdaki ürünlerde geçerli değildir;
  • 50 TL değerindeki indirimin yansıması için 6 Aralık 2023 – 20 Aralık 2023 tarihlerinde yapacakları KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 250 TL ve üzeri alışverişlerde ödemenin Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartlarından biri ile yapılması gerekmektedir.
  • Hak ediş durumuna göre 50 TL indirim, sepet adımında değil, sonraki ödeme sayfasında Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kart bilgileri girildiğinde sipariş özetine yansıyacaktır.
  • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  • Kampanya aynı alışverişte sadece tek bir kart kullanılarak ödeme yapılması halinde geçerli olacaktır. Aynı alışverişte birden fazla kredi kartı veya banka kartı kullanılarak ödeme yapılması halinde (Çoklu kredi kartıyla yapılan ödemelerde) kampanyadan faydalanılamaz.
  • Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
  • Kampanya web sitesi ve uygulama üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. 
  • 20 Aralık 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil saat 23:59’a kadar), kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/cayma hakkının kullanılması/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.
  • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
  • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada, Visa ve İş Bankası kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
  • Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.