-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 15 Ekim 2022 Visa Logolu İş Bankası Kartınıza Hepsiburada’da 20 TL İndirim!

  15 Ekim 2022 saat 12:00-20:00 arasında, Visa logolu İş Bankası kartınızla tek seferde 100 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsi Papel, kargo bedeli hariç) Visa kart ile yapılan alışverişlerde 20 TL indirim fırsatı Hepsiburada’da! 

  Kampanyaya dahil olan kartlar:  Visa logolu Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, Maximiles Black, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, ek kartlar), Bankamatik Kartları, ön ödemeli kartlar

  Kampanya Koşulları:
  Kampanyadan sadece Hepsiburada Premium üyeleri faydalanabilir. 
  15 Ekim 2022 saat 12:00-20:00 arasında tek seferde 100 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsi Papel, kargo bedeli hariç) Visa kart ile yapılan alışverişlerde 20 TL indirim kazanılacaktır. 
  Kampanyadan faydalanmak için ödemenin Türkiye İş Bankası Visa logolu bireysel veya ticari kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kartlar ile yapılması gerekmektedir.
  20 TL indirim, Visa kart bilgileri girildiğinde ödeme adımında sipariş özeti sayfasında yansıyacaktır.
  Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir ve en fazla 20 TL indirim kazanabilir. 
  Kampanya altın (https://www.hepsiburada.com/kulce-ziynet-cumhuriyet-altinlari-c-530175 ve https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar adreslerinde bulunan tüm ürünler), takı mücevher kategorisinde bulunan (https://www.hepsiburada.com/taki-mucevher-modelleri-c-16032929) tüm chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, Hediye kartları (https://www.hepsiburada.com/hediye-kartlari-c-80755018 adresinde bulunan tüm ürünler), oyun pinleri (https://www.hepsiburada.com/oyun-pinleri-c-80755000 adresinde bulunan tüm ürünler), dijital oyunlar (https://www.hepsiburada.com/dijital-oyunlar-c-80755001 adresinde bulunan tüm ürünler), online lisans (https://www.hepsiburada.com/online-lisans-c-80755008 adresinde bulunan tüm ürünler), akaryakıt ve oto paketleri (https://www.hepsiburada.com/akaryakit-ve-oto-paketleri-c-80785004 adresinde bulunan tüm ürünler), dijital ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/dijital-urunler-kampanyalar adresindeki tüm ürünler), Starbucks hediye kartları (https://www.hepsiburada.com/starbucks/on-odemeli-kart-c-80327167) , yurt dışından ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disindan-urunler) ve kampanya kapsamı dışındaki ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler, https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler-2 adresindeki tüm ürünler ) ürünlerde geçerli değildir. Hepsiburada’da yapılacak olan indirimli alışverişlere altın alımları dahil değildir.
  Farklı kullanıcı adı, rumuz,kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan,vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir. 
  Kampanya süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/iade, cayma hakkının kullanılması vb) indirim  hakkı kazanma durumunu etkileyebilir.
  Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada ve Visa, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
  İş Bankası A.Ş.  kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. • 04 Haziran 2022 Visa Logolu Kart ile Hepsiburada’da 20 TL İndirim!

  Haziran ayı boyunca, hafta sonlarına özel Visa logolu İş Bankası kartınızla Hepsiburada internet sitesi veya uygulamasından yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinizde anında 20 TL indirim fırsatı!

  Kampanyaya dahil olan kartlar:  Visa logolu Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, ek kartlar), Bankamatik Kartları, Maxipara kartlar

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

  KAMPANYA KOŞULLARI:
  • Kampanya Haziran ayı boyunca yalnızca hafta sonları geçerli olacak şekilde, Visa logolu İş Bankası kartınızla Hepsiburada internet sitesi veya uygulamasından Visa logolu İş Bankası kartlarıyla (bireysel Bankamatik ve kredi kartları, Maxipara kartlar)  tek seferde 100 TL ve üzeri  (KDV dahil, hediye çeki, kargo bedeli hariç) yapılan alışverişlerde 20 TL indirime hak kazanılacaktır.
  • 4 Haziran 2022 saat 18:00-00:00,
  5 Haziran 2022 saat 18:00-00:00,
  11 Haziran 2022 saat 18:00-00:00,
  12 Haziran 2022 saat 18:00-00:00,
  18 Haziran 2022 saat 18:00-00:00,
  19 Haziran 2022 saat 18:00-00:00,
  25 Haziran 2022 saat 18:00-00:00,
  26 Haziran 2022 saat 18:00-00:00 arasında tek seferde 100 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki, kargo bedeli hariç) Visa kart ile yapılan alışverişlerde 20 TL indirim kazanılacaktır.
  • Kampanyadan faydalanmak için ödemenin Visa logolu İş Bankası kartları ile yapılması gerekmektedir.
  • 20 TL indirim, Visa logolu İş Bankası kart bilgileri girildiğinde ödeme adımında sipariş özeti sayfasında yansıyacaktır.
  • Her müşteri kampanyadan aynı gün yalnızca 1 kez yararlanabilir ve en fazla 20 TL indirim kazanabilir.
  • Kampanyadan faydalanılabilmesi için karttan çekilen tutarın minimum 100 TL olması gerekmektedir.
  •Kampanya altın (https://www.hepsiburada.com/kulce-ziynet-cumhuriyet-altinlari-c-530175 ve https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar adreslerinde bulunan tüm ürünler), takı mücevher kategorisinde bulunan (https://www.hepsiburada.com/taki-mucevher-modelleri-c-16032929) tüm chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, Hediye kartları (https://www.hepsiburada.com/hediye-kartlari-c-80755018 adresinde bulunan tüm ürünler), oyun pinleri (https://www.hepsiburada.com/oyun-pinleri-c-80755000 adresinde bulunan tüm ürünler), dijital oyunlar (https://www.hepsiburada.com/dijital-oyunlar-c-80755001 adresinde bulunan tüm ürünler), online lisans (https://www.hepsiburada.com/online-lisans-c-80755008 adresinde bulunan tüm ürünler), akaryakıt ve oto paketleri (https://www.hepsiburada.com/akaryakit-ve-oto-paketleri-c-80785004 adresinde bulunan tüm ürünler), dijital ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/dijital-urunler-kampanyalar adresindeki tüm ürünler), Starbucks hediye kartları (https://www.hepsiburada.com/starbucks/on-odemeli-kart-c-80327167) , yurt dışından ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disindan-urunler) ve kampanya kapsamı dışındaki ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler, https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler-2 adresindeki tüm ürünler ) ürünlerde geçerli değildir. Hepsiburada’da yapılacak olan indirimli alışverişlere altın alımları dahil değildir.
  • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan 30 TL indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  • Dijital banka ödemeleri ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
  • Kampanya aynı alışverişte sadece tek bir kart kullanılarak ödeme yapılması halinde geçerli olacaktır. Aynı alışverişte birden fazla kredi kartı veya banka kartı kullanılarak ödeme yapılması halinde (Çoklu kredi kartıyla yapılan ödemelerde) kampanyadan faydalanılamaz.
  • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada ve Visa, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
  • Kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.

  • Kampanyanın yürütülmesinden ve hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan İş Bankası ve Visa sorumlu değildir.