-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 06 Ocak 2022 Visa Logolu Kart ile GittiGidiyor’da 50 TL İndirim!

  6-31 Ocak 2022 tarihleri arasında, Visa logolu İş Bankası kartınızla GittiGidiyor mobil uygulamasından  yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişinizde anında 50 TL indirim fırsatı!

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Visa logolu Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, ek kartlar), bireysel Bankamatik Kartları ve Maxipara Kartlar

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

  KAMPANYA KOŞULLARI:
  • 6-31 Ocak 2022 tarihleri arasında GittiGidiyor’a Visa logolu İş Bankası kartlarını (bireysel Bankamatik ve kredi kartları, Maxipara kartlar) kaydederek GittiGidiyor mobil  uygulamasından yapacakları 750 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 50 TL indirim uygulanacaktır.
  Kampanyadan sadece Visa logolu İş Bankası kartını GittiGidiyor'a kaydeden ve Kazananlar Kulübü'nde olup mobil uygulama üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar yararlanabilecektir. Kampanyadan kazanılan maksimum indirim tutarı 50 TL olacaktır.

  Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.