-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Aralık 2022 Visa Logolu İş Bankası Kartınıza Yurtdışı Digital Üyelik Harcamalarında İndirim Kampanyası!

  1 Aralık 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında Türkiye İş Bankası Visa logolu Platinum, Signature, Infinite kredi kartları ve/veya Bankamatik Kartları ile kampanya döneminde yurtdışı dijital içerik üyelik platformlarında (Netflix, Youtube Premium, Disney Plus ve benzeri) (“Yurtdışı Platformlar”) her ay tek seferde ve/veya toplamda yapacakları 100 TL ve üstü harcamaya aylık toplam alışverişin üzerinden hesaplanarak %20 indirim .

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Visa logolu Platinum, Signature, Infinite bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartları

  Kampanya Koşulları:
  Kampanya Visa Europe Limited (“Visa”)  tarafından düzenlenmektedir.
  Kampanya 1 Aralık 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında geçerlidir (Kampanya Dönemi). Visa, koşullar ve Kampanya’nın gidişatına göre Kampanya’yı 31 Ocak 2023 tarihinden önce de sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında, Türkiye İş Bankası Visa logolu Platinum, Signature, Infinite kredi kartları ve/veya Bankamatik Kartları ile (“Visa kartı”) ile kampanya döneminde yurtdışı dijital içerik üyelik platformlarında (Netflix, Youtube Premium, Disney Plus ve benzeri) (“Yurtdışı Platformlar”) her ay tek seferde ve/veya toplamda yapacakları 100 TL ve üstü harcamaya aylık toplam alışverişin üzerinden hesaplanarak %20 indirim verilecektir.
  Bir kart Kampanya süresince birden fazla kez kullanılabilir ve her ay en fazla 500 TL indirim kazanabilir.
  Kampanya Döneminde Yurtdışı Platformlar’da  (tek seferde ve/veya toplamda yapılan her 100 TL ve üstü harcama Kampanya kapsamında değerlendirilir.
  Visa ticari kartlar Kampanya’ya dahil değildir. 
  Kampanyaya Türkiye İş Bankası Visa logolu Platinum, Signature, Infinite bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartları dahildir.
  Red olan ve iptal edilen işlemler Kampanya’ya dahil değildir.
  Kazanılan indirim Kampanya bitiş tarihinden sonraki 30  gün içinde Visa tarafından kart ekstresine  ‘Visa Kampanya İndirimi’ açıklamasıyla yansıtılacaktır. 
  Kart numarasının herhangi bir sebeple değişmesi durumunda bu kart Kampanya’ya dahil olmayacaktır. Kart numarasının değişmediği kart yenileme durumları Kampanya katılımını etkilemeyecektir.
  İndirimin yansıtılabilmesi için kartın açık olması gerekmektedir.
  Kampanyayı düzenleyen Visa koşullarında değişiklik yapma ve gerekmesi halinde Kampanya’yı sonlandırma hakkını saklı tutar. 
  Böyle bir durumda yeni koşullar Visa tarafından www.visa.com.tr de yayınlanacaktır.
  İş Bankası A.Ş.  kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  Kampanyaya katılan herkes Kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için www.visa.com.tr
  Katılımcıların Visa logolu İş Bankası kartlarında yurtdışı işlemlere yönelik uygulama gereği ekstre hesaplarına yansıtılan tutarda kur farkı kaynaklı değişiklikler oluşabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklarda Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  Yabancı para cinsinden yapılan işlemler TL’ye çevrildikten sonra kampanya kapsamına dahil edileceğinden kur farkılılıkları sebebiyle değişiklikler olabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklardan dolayı işlemin kampanyaya dahil edilmemesi durumunda Visa’nın ve Türkiye İş Bankası’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  Kampanyaya katılmakla katılımcılar yaptıkları işlem bilgilerinin kampanya kapsamında ve sadece bu amaçla kullanılacağını bilmekte ve kabul etmektedirler.
  Kampanyaya ve işlem bilgilerine dair soruları olan katılımcılar Türkiye İş Bankası ile iletişime geçebilirler.
  Kampanya kapsamında yer alan üye iş yeri listesi aşağıda gibidir:

  NETFLIX.COM
  DISNEY PLUS
  GOOGLE *YOUTUBE 
  LINKEDIN
  MCAFEE
  MAILCHIMP  
  TRIPADVISOR LTD
  AUDIBLE
  EA *ORIGIN.COM
  NORTON
  NYTIMES

  Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.