-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2023 Maximiles Black'inize Özel Amerika’daki Restoran Harcamalarınıza %20 İndirim!

  ​Türkiye İş Bankası Visa logolu kartlara özel 31 Ağustos 2023 tarihine kadar Amerika’daki restoran harcamalarınıza özel %20 indirim sizi bekliyor.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası A.Ş. Visa Infinite ve Visa Signature bireysel kartlar.

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari kartlar, Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya Koşulları:
  1) Kampanya kapsamında 31 Ağustos 2023 tarihine kadar Amerika’da tek seferde 2.000 TL ve üzeri yapılacak restoran harcamalarına %20 oranında indirim verilecektir.
  2) İş Bankası Visa Infinite ve Signature logolu bir kart birden fazla kez kampanyadan faydalanabilir.
  3) Kampanya dönemi boyunca kart başına kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 1.000 TL’dir. Maksimum tutara ulaşıldığında indirim sona erecektir.
  4) İadenin yansıtılabilmesi için harcamanın en az 2.000 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
  5) İndirim orijinal işlem tutarı üzerinden, TL olarak yansıtılacaktır. Yabancı para cinsinden yapılan işlemler TL’ye çevrildikten sonra kampanya kapsamına dahil edileceğinden kur farklılıkları sebebiyle değişiklikler olabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklardan dolayı işlemin kampanyaya dahil edilmemesi durumunda Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin ve Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  6) Söz konusu kampanya Maximiles Black’e özel mevcut 1.500 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 3.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim kazanımını etkilememektedir. Örneğin Amerika’da 2.000 TL restoran harcaması yapan bir müşteri Visa kampanyasından %20, mevcut Maximiles Black’e özel restoran kampanyasından %10 oranında indirim kazanırken, 3.000 TL restoran harcaması yapan bir müşteri Visa kampanyasından %20, Maximiles Black’e özel restoran kampanyasından da %20 oranında indirim kazanacaktır. İlgili kampanya linki : Maximiles Black İle Restoranlarda %20 İndirim Ayrıcalığı! | Maximiles
  7) Kredi kartları ile yapılan harcamalarda ve indirim tutarlarında, banka uygulamasından ve kur farklarından kaynaklı değişiklikler oluşabilir. Söz konusu değişikliklere ilişkin olarak Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
  8) Kazanılan indirim, işlemin gerçekleştiği günden sonraki 30 gün içinde Visa tarafından kart ekstresine  ‘Visa Kampanya İndirimi’ açıklamasıyla yansıtılacaktır.
  9) İndirimin tutarı iadesinin yansıtılabilmesi için kartın açık olması gerekmektedir.
  10) Kart numarasının herhangi bir sebeple değişmesi durumunda, kart numarası değişen kart kampanyaya dahil olmayacaktır. Kart numarasının değişmediği kart yenileme durumları kampanya katılımını etkilemeyecektir.
  11) Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  12) Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
  13) Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  14) Kampanyanın yürütülmesinden Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  15) Visa, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı 31 Ağustos 2023 tarihinden önce sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar Visa tarafından www.visa.com.tr web sitesinde yayımlanacaktır.
  16) Kampanyaya katılan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için: www.visa.com.tr
  17) Kampanyaya katılan müşteriler yaptıkları işlem bilgilerinin kampanya kapsamında ve sadece bu amaçla kullanılacağını bilmekte ve kabul etmektedirler.
  18) Kampanyaya, katılım ve işlem bilgilerine dair soruları/geri bildirimleri olan katılımcılar Türkiye İş Bankası A.Ş. ile doğrudan iletişime geçerek bilgi alabilirler.
  19) Kampanyaya ISO tarafından global olarak belirlenmiş 5811, 5812, 5813, 5814 İşyeri Kategori Kodu altında yer alan ve Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) faaliyet gösteren kayıtlı üye işyerlerinde yapılan işlemler dahildir. 
  20) Kampanya kapsamında Visa’nın katılımcıların kişisel verilerine erişimi ve hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. Kişisel verilerin korunmasına dair 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun ve aynı zamanda ilgili Avrupa mevzuatı (GDPR) kapsamındaki kişisel verilerin korunması ve veri sahiplerinin haklarının yönetimi konusundaki bütün sorumluluk bankalara aittir. Bu konuya dair katılımcıların herhangi bir soru ya da talebi olması halinde Türkiye İş Bankası A.Ş. ile doğrudan iletişime geçmeleri gerekmektedir.