-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Aralık 2023 VISA logolu Bireysel Kredi Kartınızla Paris 2024 Olimpiyat Oyunlarına gitme ayrıcalığı!

  Paris 2024 Olimpiyat Oyunları kapanış törenini yerinde izlemek için çekilişe katılın, 1 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında VISA logolu bireysel kredi kartlarınız ile yapacağınız her 5.000 TL ve üzerindeki alışverişinizde 5.000 TL’nin katları için birer çekiliş hakkı kazanın! 

  Çekiliş kampanyasına dahil olmak için: “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişlerinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 

  Genel Koşullar: 
  1. Çekiliş sonucunda kazanan VISA logolu İş Bankası bireysel kredi kartı hamili 5 müşteri, bir davetlileri ile birlikte 10.08.2024 – 12.08.2024 tarihleri arasında Paris’te düzenlenecek Paris 2024 Olimpiyat Oyunları kapanış törenini izlemek üzere seyahat paketi kazanacaktır. Seyahat paketine 11 Ağustos 2024 tarihinde gerçekleşecek kapanış töreni, voleybol maçı için çift kişilik bilet, 4 yıldızlı bir otelde 2 gece konaklama, İstanbul – Paris ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri, havalimanı ve otel transferleri dahildir. 
  2. Bu kampanya Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.11.2023 tarihli ve E-24951361-255.01.02-47497 sayılı izni ile 01.12.2023(Saat 00:01) – 31.12.2023(Saat 23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. 
  3. Çekiliş 01.02.2024 tarihinde saat 11:00’da “U2, Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce, Beyoğlu/İstanbul” adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. 
  4. Çekilişin gerçekleşebilmesi için müşterilere ait müşteri numarası, isim soyisim bilgisi, ikamet ettikleri il bilgisi, açık adres bilgisi, telefon bilgisi ve kazanılan toplam çekiliş hakkı bilgisi U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ile paylaşılacaktır. Kampanyaya katılan müşterilerimiz bu bilgilerin U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ile paylaşılmasına onay vermiş sayılırlar. Çekiliş kapsamındaki kişisel veri işleme faaliyetleri ile ilgili aydınlatma metnine buradan​ ulaşabilirsiniz.
  5. Belirtilen tarihler arasında VISA logolu İş Bankası bireysel özellikli kredi kartları ile yapılan her 5.000 TL ve üzerindeki alışverişlerde 5.000 TL’nin katları için birer çekiliş hakkı verilecektir.  
  6. Kampanya, Türkiye İş Bankası A.Ş. VISA logolu bireysel kredi kartı sahibi müşterilere yöneliktir. Maximum Aidatsız Kart, Aidatsız Maximum Genç Kart, Aidatsız İş’te Üniversiteli Kredi Kartı, Bankamatik Kartları ya da MaxiPara ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  7. Yurtdışında yapılan alışveriş işlemlerinin TL’ye çevrilmesi sırasında TCMB Döviz Satış Kuru üzerine %2 marj eklenerek çevrilecek TL değeri dikkate alınacaktır.
  8. Taksitli işlemler, ilk yapıldığı tarihte toplam tutar üzerinden dikkate alınacak, kampanya başlangıç tarihinden önce yapılan taksitli alışverişlerin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları üzerinden çekiliş hakkı kazanılmayacaktır.
  9. Kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişler için 20.01.2024 tarihine kadar iade, iptal veya itiraz edilen işlemler ve kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan alışveriş işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir. 
  10. Çekilişe asıl kart hamilleri katılacak, ödüller asıl kart hamillerine verilecektir.
  11. Kampanyaya katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. 
  12. 2024 Paris Olimpiyat Oyunları kapanış töreni seyahati ödülü İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter.
  13. Şahsi harcamalar, vize işlemleri, pasaport harç giderleri, yurtdışı çıkış harcı ve İstanbul’a ulaşımlar talihliye aittir.
  14. Vize ve pasaport alma sorumluluğu talihliye aittir.
  15. Bir kişi, birden fazla ödül kazanamaz.
  16. Kazanılan ödül devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
  17. Kazanan talihliler, 07.02.2024 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. sorumlu tutulamaz.
  18. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Asil talihliler 22.02.2024, yedek talihliler ise 08.03.2024 tarihine kadar kimlikleri ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. İstenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Sorularınız için mesai saatleri dahilinde +90 212 258 88 50 numaralı Danışma Hattı’ndan U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.
  19. Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. 
  20. Kampanyaya katılım İşCep ya da Maximum Mobil üzerinden gerçekleştirilecektir. İşCep ya da Maximum Mobil’den kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyanın diğer koşullarını sağlamış olsalar bile çekiliş hakkı kazanamazlar.   
  21. Kampanyaya katılmış ve kampanya dönemi içinde TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. tarafından aleyhinde kanuni takip ya da sair adli işlem başlatılmış bireysel müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.
  22. Kampanyaya TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. 
  23. İkramiye kazanan talihlilerin isimleri, resimleri ve görüntüleri talihlilerin izniyle kampanya düzenleyici firma tarafından tanıtım ve reklam amacı ile basın ve yayın araçlarında yayımlanabilecektir. Talihli kampanyaya ve seyahate katılmakla bu izni vermiş sayılır.
  24. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
  25. KKTC şubeleri nezdinde tahsis edilmiş VISA logolu İş Bankası bireysel özellikli kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

  Kampanyaya dahil olan kart ve işlemler: Kampanya tarihleri arasında VISA logolu Türkiye İş Bankası bireysel özellikli kredi kartları ile 5.000 TL ve katları tutarında yapılan alışverişlerden çekiliş hakkı kazanılacaktır. (Örneğin; tek seferde 12.600 TL tutarında alışveriş yapan bir müşteri bu alışverişinden 2 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.) Kampanyaya fiziki ödemelerin yanı sıra internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler, yurtiçinde ve yurtdışında yapılan harcamalar dahildir.

  Kampanyaya dahil olmayan kart ve işlemler:  VISA logosu bulunmayan bireysel kredi kartları, Ticari Kredi kartları ve Banka Kartları, Maximum Aidatsız Kart, Aidatsız Maximum Genç Kart, Aidatsız İş’te Üniversiteli kredi kartı; Maximum Fırsat ve MaxiPuan/MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler ile ürün iptal ve iade işlemleri, HGS yüklemeleri, düzenli ödeme talimatı, alışveriş işlemi olmayan para transfer işlemleri, nakit çekim işlemleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan alışverişler, hisse senedi, hazine bonosu, yatırım fonu vs. alım satımı harcamaları ile kredi kartınızdan hesaba para transferi işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya tarihleri arasında ve 20 Ocak 2024’e kadar alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların ilgili çekiliş hakları da iptal edilecektir. Kampanyaya katılmış ve kampanya dönemi içinde TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. tarafından aleyhinde kanuni takip ya da sair adli işlem başlatılmış bireysel müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.

  Ödül kullanımı: Çekiliş tarihinde, talihlilerin açık ve kullanılabilir durumda en az bir adet VISA logolu İş Bankası bireysel özellikli kredi kartı olmalıdır. Kazanılan ödül devredilemez ve talihli dışında bir kişi tarafından kullanılamaz. 
  İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.