-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 18 Ekim 2023 Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu’na Özel 100 TL MaxiPuan!


  ​18 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu’na özel Maximum Kart’ınızla spor ürünleri satan seçili Maximum anlaşmalı üye iş yerlerinden tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri harcamaya 100 TL MaxiPuan kazanın.

  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de veya İşcep'te ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartlar, İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları dahildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri ve Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Kampanyaya Dahil Üye İş Yerleri:
   
  *Adidas
  *Asics
  *Barçın Spor
  *Decathlon
  *Hummel
  *Nike
  *Polar Saat
  *Puma
  *Salomon
  *Skechers
  *Sportive
  *SPX
  *Yalı Spor

  Ek Koşullar: MaxiPuan’larınız 22 Kasım 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Aralık 2023’tür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Ocak 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.​