-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mart 2022 turkcell.com.tr/pasaj'da 150 TL MaxiPuan!

  ​1-15 Mart 2022 tarihleri arasında Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, turkcell.com.tr/pasaj ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden yapacağınız 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 150 TL MaxiPuan kazanın!
   
  Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli tüm kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç ve ek kartlar), Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ile turkcell.com.tr/pasaj ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden yapılan Cihazlar sekmesi altında yer alan tüm kategori/ürün alışverişleri dahildir. 
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. 
   
  Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 31 Mart 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Nisan 2022 (bu tarih dâhil) olup, bu tarihe kadar kullanılmayan MaxiPuan’lar 1 Mayıs 2022 tarihinde geri alınacaktır.

  Diğer Koşullar:
  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında maksimum 150 TL MaxiPuan kazanılabilir. Maximum Kart'a yüklenen puanlar Maximum Kart ile Maximiles'a yüklenen puanlar Maximiles ile kullanılabilecektir.
  • Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ödül MaxiPuanlar tüm Maximum üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
  • Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden puan kazanılabilecektir.
  • Kampanyaya iptal, iade işlemleri dahil değildir.
  • Site üzerinden kampanya kapsamında satın alınan ürünler için yasal cayma hakkı süresi dolduktan sonra kazanılan puanlar kazanan karta yüklenecektir. Puan yüklenmesinin ardından ürünler için para iadesi yapılamayacaktır.
  • Turkcell ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme ve/veya durdurma hakkını saklı tutar.