-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Aralık 2023 TROY Logolu Maximum Kart Başvurunuza Faizsiz 10.000 TL Taksitli Nakit Avans Fırsatı!

  1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında TROY Logolu Maximum Kart’a başvurun,  kartınız onaylandığında 5 ay vadeli 10.000 TL’ye kadar Taksitli Nakit Avans’ınızı faizsiz kullanın!
   
  Kampanyaya dahil olan kartlar: TROY Logolu Maximum Bireysel Kredi Kartı, TROY Logolu Maximiles Bireysel Kredi Kartı

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar: TROY logolu olmayan Maximum özellikli tüm bireysel kredi kartları, Aidatsız Kartlar, Maxipara Kart, , Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartı

  1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında tüm kanallarımızdan TROY Logolu Maximum Kart başvurusunda bulunarak 1 Aralık 2023 tarihi itibariyle Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilecektir.

  TROY logolu Maximum Kart'a İşCep ve Şubelerimizden, TROY logolu Maximiles kredi kartına ise Şubelerimizden başvurabilirsiniz
   
  Faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanımı: 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında TROY logolu Maximum bireysel kredi kart alan müşterilerimize 31 Ocak 2024’e kadar ile Maximum Mobil ve İşCep’ten yapılacak 5 ay vadeli 10.000 TL’ye kadar Taksitli Nakit Avans kullanımları için sıfır faiz oranı uygulanacaktır. 1 Aralık 2023 tarihinden önce tüm İş Bankası bireysel kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de yeni kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Müşteri bazında kampanya dahilinde bir kez işlem yapılabilecektir. 10.000 TL’nin üstündeki Taksitli Nakit Avans kullanımları için yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir. Maximum Mobil ve İşCep dışındaki kanallardan kullanılacak Taksitli Nakit Avanslar için yürürlükte olan faiz oranı kullanılmaya devam edilecektir. Kampanya kapsamında Taksitli Nakit Avans işlemleri için asgari işlem limiti 300 TL, azami işlem tutarı ise 10.000 TL’dir. Kampanya süresinin sonunda kampanyamıza özel koşullar sona erecek olup, Taksitli Nakit Avans işlemleri için yürürlükte olan faiz oranları geçerli olacaktır. Nakit çekme özelliği kısıtlanmış kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır. Taksitli Nakit Avans kullanımı sırasında kartın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Türkiye İş Bankası, yasal zorunluluklar ve kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine kısıtlama getirebilir. 

  Kampanya kapsamında;
   
  - 1-15 Aralık 2023 tarihleri arasında TROY Logolu Maximum Bireysel Kredi Kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz 18 Aralık 2023 itibariyle faizsiz taksitli nakit avans kullanabileceklerdir.

  - 16-31 Aralık 2023 tarihleri arasında TROY Logolu Maximum Bireysel Kredi Kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz 4 Ocak 2024 itibariyle faizsiz taksitli nakit avans kullanabileceklerdir.

  ​Taksitli Nakit Avans menüsüne;

  - Maximum Mobil’de Kartlarım – Kart İşlemlerim menüsünde Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans

  - İşCep’te Kartlarım – Taksitli Nakit Avans’ı seçerek ulaşabilirsiniz.