-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 22 Haziran 2022 Tatilbudur.com’da 400 TL indirim!

  22 Haziran- 26 Eylül  tarihleri arasında Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılarak alacağınız kod ile, Tatilbudur.com’dan Maximum özellikli kredi kartlarınız veya Bankamatik Kartınız ile tek seferde yapacağınız 7.000 TL ve üzeri  peşin veya taksitli, seçili otel rezervasyonlarınızda 400 TL indirim kazanın.
   
  Kampanyadan yararlanabilmek için Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlanmalıdır. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir. Katılımınızın ardından kampanya kodu ekranda görüntülenecektir.
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, Maximum Genç Kredi Kartı), Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari kredi kartları ve aidatsız kredi kartları ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri ile MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
   
  Ek Koşullar: Bu kampanya başka kampanyalar, indirim çekleri ile birleştirilemez. Kuponlar ve indirimler hiçbir koşulda nakde çevrilemez. Aynı alışverişte birden fazla hediye çeki kullanılamaz. Kupon geçerlilik süresi biten çekler üzerinde iade ve hak beyan edemez. TatilBudur kampanya koşullarını ve kampanya süresi değiştirme hakkını saklı tutar.

  Ödül Kullanımı: Kampanya kodları sadece Tatilbudur.com web sitesi, mobil uygulama, acenteler ve çağrı merkezi üzerinden 22.06.2022 - 30.09.2022 tarihleri arasında yapılacak olan konaklamalarda ve 26.09.2022 tarihine kadar olan satışlarda geçerlidir. Kampanya minimum 4 gece ve üzeri konaklamalarda geçerlidir. Kampanya www.tatilbudur.com/maximum-evlenenlerin-yaninda-kampanyasi sayfasında bulunan otellerde geçerlidir.