-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 23 Haziran 2023 Tatilbudur'da 2.500 TL 'ye varan MaxiPuan!

  TatilBudur’da tatil rezervasyonunuzu Maximum Kart'ınız ile yapın, 2.500 TL ‘ye varan MaxiPuan kazanın!

  23 Haziran - 05 Temmuz 2023 tarihleri arasında Maximum Mobil'den veya İşCep'ten kampanyamıza katılın, TatilBudur’dan Maximum özellikli kredi kartlarınız veya Bankamatik Kartınız ile tek seferde yapacağınız 15.000 TL - 22.499 TL arası peşin veya taksitli ilk alışverişinize 1.000 TL MaxiPuan, 22.500 TL – 29.999 TL arası peşin veya taksitli ilk alışverişinize 1.750 TL MaxiPuan, 30.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli yeni tatil rezarvasyonunuza 2.500 TL MaxiPuan kazanın.

  Kampanyaya katılmak için: Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Bankamatik kartlar ile Maximum özellikli işyerinden yapılacak işlemler dahildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Ek Koşullar: Kampanya 23 Haziran – 5 Temmuz 2023 tarihleri arasında TatilBudur’dan yapılacak yeni tatil rezervasyonlarında geçerli sayılacaktır, önceki rezervasyonları kapsamamaktadır.

  Ödül Kullanımı:  Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 2.500 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuanlar 8 Ağustos 2023 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 30 Eylül 2023 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.