-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 07 Mart 2024 Spora Maximum Destek!

  Maximum Kart'ınızla profesyonel spor kulüpleri, spor alanları, spor etkinlikleri üyelik kulüpleri, özel golf sahaları, dans okulları ve yüzme havuzları kollarında faaliyet gösteren Maximum üye iş yerlerinde 31 Mart 2024 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri 2-10 taksitli alışverişlerinizde ilave 2 taksit fırsatı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları dahildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Bankamatik Kartlar, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri ve Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler ile MAC ve MACFit'te yapılan harcamalar kampanyaya dâhil değildir.

  Ek Koşullar: İlave taksit kampanyamız sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri 2-10 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İlave taksit işlem anında ilave 1 veya ilave 2 seçeneği POS cihazı üzerinden üye iş yeri tarafından seçilmelidir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Bankamızca alışveriş içeriğinin tespit edilememesi ve taksitlendirme kısıtlaması/taksitli işlem alt limitinin firma tarafından yönetilmesi sebebiyle taksit seçeneğinin ödeme adımında mağazalarda kasada veya internet sitesinde sepet adımında seçilerek gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 

  Kampanyaya dahil sektörler:
  - Profesyonel Spor Kulüpleri, Spor Alanları Ve Spor Etkinlikleri
  - Üyelik Kulüpleri (Spor, Eğlence, Jimnastik), Özel Golf Sahaları
  - Dans Okulları
  - Yüzme Havuzları

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


 • 01 Ocak 2023 Spor Harcamalarınızda Geçerli +4 Taksit Fırsatı!

  Maximum Kart'ınızla spor ürünleri satan sektörlerde faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinden, 31 Mayıs 2023 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri 2-8 taksitli alışverişlerinizde ilave 4 taksit fırsatı! 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı)
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Ticari Kredi Kartları​, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri ve Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler. Decathlon, MAC ve MACFit'te yapılan harcamalar.
   
  Ek Koşullar: Kampanyamız kapsamında azami vade 12 taksit olabilir. İlave taksit kampanyamız sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri 2-8 taksitli alışverişlerinizde geçerli olacaktır. İlave taksit, kampanyaya dahil fiziki poslardan yapılacak işlemlerde işlem anında işyeri tarafından uygulanacak olup sanal poslardan yapılacak işlemlerde otomatik uygulanacaktır.

  Kampanyaya dahil sektörler:
  * Spor Ve Bincilik Kıyafetleri Mağazaları
  * Spor Malzemeleri Mağazaları 
  * Spor Ve Dinlenme Kampları
  * Profesyonel Spor Kulüpleri, Spor Alanları Ve Spor Etkinlikleri
  * Üyelik Kulüpleri (Spor, Eğlence, Jimnastik), Özel Golf Sahaları
  * Dans Okulları
  * Marinalar, Denizcilik Hizmetleri Ve Malzemeleri
  * Halka Açık Golf Sahaları
  * Motosiklet Dükkanları Ve Bayileri
  * Bisiklet Dükkanları- Satış Ve Servis
  * Yüzme Havuzları - Satış Ve Hizmet
  * Sağlık Ve Güzellik Banyoları - Kaplıcalar
  * Bisiklet Kiralama