-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mart 2022 Solaris’te Güneş Gözlüğü Alişverişine 75 TL MaxiPuan!

  Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında www.shopsolaris.com veya Solaris’lerden tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinde 75 TL değerinde MaxiPuan kazanın! 

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.  
   
  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli Kredi Kartı, Maximum Genç kredi kartı), İş Bankası Bankamatik Kartı, Maxipara kartlar. Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz, harcamalarınızı kampanyaya dâhil kartlarınızla yapmanız halinde mümkündür. Kampanyaya peşin ya da taksitli harcamalar dâhildir. Kampanya sadece güneş gözlüğü alışverişinde geçerlidir.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatik kartlar  ve Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.
   
  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 15 Nisan 2022 tarihinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022’dir ve son kullanma tarihine kadar tüm fiziki Maximum üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazanılan MaxiPuanlar 31 Mayıs 2022 tarihinden sonra kullanılamayacaktır.   Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL değerinde MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
   
  Ek Koşullar: İş Bankası ve Solaris  kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. MaxiPuan kullanımı ile ilgili konularda İş Bankası sorumlu olup, Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş.’nin bir markası olan Solaris’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.